Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tescoma Otwieracz kelnerski do wina UNO VINO Tescoma Otwieracz kelnerski do wina UNO VINO
 Otwieracz kelnerski do wina dwustopniowy Uno Vinootworzy każdą butelkę z winem łatwo i bez ryzyka złamania korka. System dwustopniowy i spirale o odpowiedniej długości posiadają powłokę nieprzywierającą, co sprawia, że otwieranie wina jest szybkie, łatwe i bezpieczne, bez ryzyka przerwania korka. Masywna konstrukcja i doskonałe wykonaniesprawiają, że nadaje się do użytku domowego oraz profesjonalnego. Został wykonany zz najwyższej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego plastiku. Nie należy myć w zmywarce. Gwarancja:3 lata.
0,0 0
67

Tescoma Otwieracz kelnerski do wina UNO VINO

Tescoma Otwieracz kelnerski do wina UNO VINO

Dostępność: Wyprzedano

OpisOtwieracz kelnerski do wina dwustopniowy Uno Vinootworzy każdą butelkę z winem łatwo i bez ryzyka złamania korka. System dwustopniowy i spirale o odpowiedniej długości posiadają powłokę nieprzywierającą, co sprawia, że otwieranie wina jest szybkie, łatwe i bezpieczne, bez ryzyka przerwania korka. Masywna konstrukcja i doskonałe wykonaniesprawiają, że nadaje się do użytku domowego oraz profesjonalnego. Został wykonany zz najwyższej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego plastiku. Nie należy myć w zmywarce. Gwarancja:3 lata.

Specyfikacje

Długość: 13 cm
Kolor: odcienie czerwieni
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Wysokość: 7 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 114281
Udostępnij
tescoma

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć