Opis
Dodaj odrobinę luksusu do swojego salonu dzięki temu eleganckiemu stolikowi pod telewizor w połączeniu marmuru frezja i czerni. Uderzający kontrast subtelnego wzoru jasnego kamienia z ciemnymi elementami tworzy nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy wygląd, który przyciąga wzrok już na pierwszy rzut oka.
Połączenie designu i praktyczności
Stolik pod telewizor jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także w pełni funkcjonalny. Dzięki szerokości 180 cm wygodnie pomieści wielkoformatowe telewizory i inną elektronikę, a otwarte i zamknięte schowki pomogą utrzymać wszystko w porządku - od konsol do gier po dekoracje.
Wysoka jakość wykonania zapewnia długą żywotność
Szafka wykonana jest w 100% z pokrytej melaminą płyty wiórowej o grubości 18 mm, która zapewnia wysoką odporność na zużycie i łatwą konserwację. Marmurowe wykończenie jest nie tylko eleganckie, ale także praktyczne i odporne na plamy.
Główne zalety produktu:
- Luksusowe połączenie marmurowej frezji i czerni
- Idealna szerokość dla telewizorów i elementów dekoracyjnych
- Otwarte i zakryte przestrzenie do przechowywania
- Trwała i stabilna konstrukcja o długiej żywotności
- Materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą
- Grubość: 18 mm
- Wymiary: 180 cm (szerokość) × 45 cm (wysokość) × 30 cm (głębokość)
- Kolor: marmurowa frezja i czarny