Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Plastia Skrzynka na kwiaty samonawadniająca Berberis 30, terakota Plastia Skrzynka na kwiaty samonawadniająca Berberis 30, terakota
 Kwiaty można uprawiać również na balkonie. Praktyczna donica samonawadniająca, która pomimo małej przestrzeni pozwala na wiele. Jest odpowiednia na balustradę balkonu w mieści, na taras lub płot. Można w niej hodować truskawki, uprawiać zioła i kwiaty jednoroczne. Pasuje do balustrad okrągłych i prostokątnych o średnicy 6 cm.   Nowoczesne i precyzyjne wykonanie wprost z warsztatu młodych czeskich projektantów - studia WRKS. Podlewanie jest bezproblemowe - Berberys posiada duży zasób wody wraz z miernikiem poziomu, wystarczająco duży otwór do wlewania i przelewania nadmiaru wody. Do uprawy roślin, ziół i drobnych warzyw.
4,0 8
109

Plastia Skrzynka na kwiaty samonawadniająca Berberis 30, terakota

Plastia Skrzynka na kwiaty samonawadniająca Berberis 30, terakota

Dostępność: Wyprzedano

OpisKwiaty można uprawiać również na balkonie. Praktyczna donica samonawadniająca, która pomimo małej przestrzeni pozwala na wiele. Jest odpowiednia na balustradę balkonu w mieści, na taras lub płot. Można w niej hodować truskawki, uprawiać zioła i kwiaty jednoroczne. Pasuje do balustrad okrągłych i prostokątnych o średnicy 6 cm.
 
Nowoczesne i precyzyjne wykonanie wprost z warsztatu młodych czeskich projektantów - studia WRKS. Podlewanie jest bezproblemowe - Berberys posiada duży zasób wody wraz z miernikiem poziomu, wystarczająco duży otwór do wlewania i przelewania nadmiaru wody. Do uprawy roślin, ziół i drobnych warzyw.

Specyfikacje

Głębokość: 26 cm
Kolor: odcienie brązowego
Materiał: tworzywo sztuczne
Samonawadnianie: tak
Szerokość: 30 cm
Waga: 1,04 kg
Wysokość: 24 cm

Numer katalogowy:

 683099
Udostępnij
plastia

Ocena

4,0 (8 ocena)
87 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć