Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Szynkowar z termometrem Orion Szynkowar z termometrem
  Szynka domowej produkcji jest bardzo popularna, a jej przygotowanie proste. Szynkowar ze stali nierdzewnej 18/10umożliwi gotowanie szynki domowej, która nie zawiera wypełniaczy i innych niezdrowych dodatków chemicznych. Wysokiej jakości mięso, np. wieprzowe, z królika, kurczaka można w łatwy sposób przygotować i uzyskać świeżą i smakowitą szynkę, odpowiednią dla dzieci. Podstawą szynkowaru jest pojemnik w kształcie walca, do którego należy włożyć mięso w woreczku i docisnąć za pomocą talerza dociskowego. Tym samym pojemnik zostanie zamknięty, a za pomocą sprężyny zostanie doskonale ściśnięty. Dzięki woreczkowi można po schłodzeniu łatwo wyjąć mięso z pojemnika.  Pojemnik jest odpowiedni do gotowania ok. 1 - 1,2 kg mięsa. Zestaw zawiera również termometr,który pozwala na monitorowanie aktualnej temperatury wody w garnku w trakcie całego procesu gotowania szynki. Po rozłożeniu można myć w zmywarce do naczyń.
4,5 39
109

Orion Szynkowar z termometrem

Orion Szynkowar z termometrem

Dostępność: Produkt nieaktywny

Opis

Szynka domowej produkcji jest bardzo popularna, a jej przygotowanie proste. Szynkowar ze stali nierdzewnej 18/10umożliwi gotowanie szynki domowej, która nie zawiera wypełniaczy i innych niezdrowych dodatków chemicznych.
Wysokiej jakości mięso, np. wieprzowe, z królika, kurczaka można w łatwy sposób przygotować i uzyskać świeżą i smakowitą szynkę, odpowiednią dla dzieci. Podstawą szynkowaru jest pojemnik w kształcie walca, do którego należy włożyć mięso w woreczku i docisnąć za pomocą talerza dociskowego. Tym samym pojemnik zostanie zamknięty, a za pomocą sprężyny zostanie doskonale ściśnięty. Dzięki woreczkowi można po schłodzeniu łatwo wyjąć mięso z pojemnika. 
Pojemnik jest odpowiedni do gotowania ok. 1 - 1,2 kg mięsa. Zestaw zawiera również termometr,który pozwala na monitorowanie aktualnej temperatury wody w garnku w trakcie całego procesu gotowania szynki. Po rozłożeniu można myć w zmywarce do naczyń.

Numer katalogowy:

 125587
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (39 ocena)
97 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć