Crystalex 4-częściowy komplet szklanek na prosecco Stemless 250 ml, łąka Crystalex 4-częściowy komplet szklanek na prosecco Stemless 250 ml, łąka
 Na plaży tak samo, jak na kwitnącej łące. Nad morzem tak samo, jak nad brzegiem jeziora.   Zawsze tak samo eleganckie, delikatne i wyjątkowe potrafi być tylko Prosseco. Taki jest właśnie ten damski komplet na wino i szampana. Kieliszki w nowoczesnych kształtach Stemless oraz wzory zainspirowane naturą oraz łańcuszki z milionami perełek. Posmakuj napoju z truskawką, maliną lub watą cukrową.   Crystalex są ozdobą każdego uroczyście nakrytego stołu, sprawdzą się także jako odpowiedni dodatek podczas spotkań nieformalnych. Czyste nieudekorowane szkło można myć w zmywarce. Każdy z produktów, który jest przeznaczony do kontaktu z żywnością, podlega surowym przepisom zdrowotnym. Jego jakość zaświadcza certyfikat odpowiedniego instytutu.
0,0 0
43

Crystalex 4-częściowy komplet szklanek na prosecco Stemless 250 ml, łąka

Crystalex 4-częściowy komplet szklanek na prosecco Stemless 250 ml, łąka

42,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 10 szt. i więcej
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 21 Przyjemniaczków

OpisNa plaży tak samo, jak na kwitnącej łące. Nad morzem tak samo, jak nad brzegiem jeziora.
 
Zawsze tak samo eleganckie, delikatne i wyjątkowe potrafi być tylko Prosseco. Taki jest właśnie ten damski komplet na wino i szampana. Kieliszki w nowoczesnych kształtach Stemless oraz wzory zainspirowane naturą oraz łańcuszki z milionami perełek. Posmakuj napoju z truskawką, maliną lub watą cukrową.
 
Crystalex są ozdobą każdego uroczyście nakrytego stołu, sprawdzą się także jako odpowiedni dodatek podczas spotkań nieformalnych. Czyste nieudekorowane szkło można myć w zmywarce. Każdy z produktów, który jest przeznaczony do kontaktu z żywnością, podlega surowym przepisom zdrowotnym. Jego jakość zaświadcza certyfikat odpowiedniego instytutu.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 4 szt.
Materiał: szkło
Objętość: 250 ml
Średnica: 6,1 cm
Waga: 0,5 kg
Wysokość: 15,1 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 118091
Udostępnij
crystalex

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć