Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Concept VV5750 suszarka do włosów z jonizatorem Titan Care Concept VV5750 suszarka do włosów z jonizatorem Titan Care
  Suszarka do włosów z jonizatorem z serii TITAN CARE oferuje 3 poziomy temperatury i 2 prędkości przepływu powietrza. Wyposażono ją w koncentrator, funkcję COOL SHOTi blokadę bezpieczeństwa.   Dzięki mocy 1600 Wsuszarka zadba o szybkie i delikatne suszenie włosów. Do wyboru są trzy poziomy mocy z możliwością ustawienia 3 poziomów temperatury i 2 prędkości nawiewu. Suszarkę wyposażono również w koncentrator, który kieruje strumień powietrza w wybrane miejsce, aby uzyskać idealne ułożenie oraz funkcję COOL SHOT, która utrwala fryzurę poprzez szybkie chłodzenie powietrza.   Miękkie i lśniące włosy bez ładunków elektrostatycznych to marzenie każdej kobiety. To wszystko jest w zasięgu ręki, dzięki jonizatorowi,który wysyła jony do włosów podczas suszenia i nawilża je. Dzięki temu włosy nie zostaną przesuszone, uzyskają zdrowy wygląd i będą lepiej rozczesane.   Suszarka jest wyposażona w blokadę zabezpieczającą, która chroni ją przed przegrzaniem i późniejszymi uszkodzeniami. Dzięki zdejmowanej tylnej kratce jest łatwa do czyszczenia, a praktyczne oczko do zawieszenia zapewnia lepsze przechowywanie.   Parametry techniczne i specyfikacja: 3 poziomy mocy (niska / średnia / wysoka temperatura i szybkość przepływu powietrza) funkcja COOL SHOT (natychmiastowe utrwalenie fryzury zimnym powietrzem) funkcja JONIZACJA (gładsze i lśniące włosy bez puszenia się, szybsze suszenie, zmniejsza elektryzowanie, zapobiega uszkodzeniom włosów) koncentrator ochrona przed przegrzaniem
2,5 2
129

Concept VV5750 suszarka do włosów z jonizatorem Titan Care

Concept VV5750 suszarka do włosów z jonizatorem Titan Care

2 ocena
129,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,00 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 65 Przyjemniaczków

Opis

Suszarka do włosów z jonizatorem z serii TITAN CARE oferuje 3 poziomy temperatury i 2 prędkości przepływu powietrza. Wyposażono ją w koncentrator, funkcję COOL SHOTi blokadę bezpieczeństwa.
 
Dzięki mocy 1600 Wsuszarka zadba o szybkie i delikatne suszenie włosów. Do wyboru są trzy poziomy mocy z możliwością ustawienia 3 poziomów temperatury i 2 prędkości nawiewu. Suszarkę wyposażono również w koncentrator, który kieruje strumień powietrza w wybrane miejsce, aby uzyskać idealne ułożenie oraz funkcję COOL SHOT, która utrwala fryzurę poprzez szybkie chłodzenie powietrza.
 
Miękkie i lśniące włosy bez ładunków elektrostatycznych to marzenie każdej kobiety. To wszystko jest w zasięgu ręki, dzięki jonizatorowi,który wysyła jony do włosów podczas suszenia i nawilża je. Dzięki temu włosy nie zostaną przesuszone, uzyskają zdrowy wygląd i będą lepiej rozczesane.
 
Suszarka jest wyposażona w blokadę zabezpieczającą, która chroni ją przed przegrzaniem i późniejszymi uszkodzeniami. Dzięki zdejmowanej tylnej kratce jest łatwa do czyszczenia, a praktyczne oczko do zawieszenia zapewnia lepsze przechowywanie.
 
Parametry techniczne i specyfikacja:
  • 3 poziomy mocy (niska / średnia / wysoka temperatura i szybkość przepływu powietrza)
  • funkcja COOL SHOT (natychmiastowe utrwalenie fryzury zimnym powietrzem)
  • funkcja JONIZACJA (gładsze i lśniące włosy bez puszenia się, szybsze suszenie, zmniejsza elektryzowanie, zapobiega uszkodzeniom włosów)
  • koncentrator
  • ochrona przed przegrzaniem

Specyfikacje

Długość: 27 cm
Długość przewodu zasilającego: 1,6 m
Głębokość: 8,2 cm
Kolor: szary
Pobór mocy: 1600 W
Szerokość: 15 cm
Waga: 0,45 kg

Numer katalogowy:

 117274
Udostępnij
concept

Ocena

2,5 (2 ocena)
50 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.