Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Termos-puszka Świat, 0,5 l Orion Termos-puszka Świat, 0,5 l
 Nowoczesna puszka termiczne z motywem Ziemi i zwierząt, żyjących na różnych kontynentach, ucieszy wszystkich małych przyrodników. Ponadto utrzymuje ciepło do 12 godzin, zimne napoje do 8 godzin, dzięki podwójnej ścianie stalowej. Doskonale sprawdzi się podczas upalnych letnich dni, na basenie, podczas uprawiania turystyki, czy na pikniku, gdzie pozwoli się odświeżyć. W zimie podczas wycieczek lub na meczu hokejowym juniorów zagrzeje gorącym napojem. Będzie praktycznym pomocnikiem również w szkole, w przedszkolu i na treningu. Zalety puszek termicznych: stalowe dwuściankowe wykonanie, które skutecznie utrzymuje temperaturę napoju, wysuwany ustnik do picia w pokrywie puszki termicznej. Pokrywa z gwintem i silikonową uszczelką zapobiegającą przypadkowemu rozlaniu napoju Wewnątrz włożona słomka umożliwia picie bez przechylania puszki termicznej. Łatwe utrzymanie w czystości - można ją myć w sposób standardowy Rady, jak skutecznie użytkować produkt: Przed napełnieniem należy wlać do puszki termicznej gorącą wodę na ciepły napój lub chłodną wodę na napój schłodzony. W ten sposób przyjmie ona ciepło lub schłodzi się. Po ok. 5 minutach wodę należy wylać i napełnić puszkę termiczną napojem. Im bardziej jest napełniony, tym lepiej spełnia swoją funkcję. Maksymalny poziom napełnienia to 90%.
5,0 4
56

Orion Termos-puszka Świat, 0,5 l

Orion Termos-puszka Świat, 0,5 l

4 ocena
55,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 55,99 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: środa 07. 06. 2023
Uzyskasz 27 Przyjemniaczków

OpisNowoczesna puszka termiczne z motywem Ziemi i zwierząt, żyjących na różnych kontynentach, ucieszy wszystkich małych przyrodników. Ponadto utrzymuje ciepło do 12 godzin, zimne napoje do 8 godzin, dzięki podwójnej ścianie stalowej. Doskonale sprawdzi się podczas upalnych letnich dni, na basenie, podczas uprawiania turystyki, czy na pikniku, gdzie pozwoli się odświeżyć. W zimie podczas wycieczek lub na meczu hokejowym juniorów zagrzeje gorącym napojem. Będzie praktycznym pomocnikiem również w szkole, w przedszkolu i na treningu.
Zalety puszek termicznych: stalowe dwuściankowe wykonanie, które skutecznie utrzymuje temperaturę napoju, wysuwany ustnik do picia w pokrywie puszki termicznej. Pokrywa z gwintem i silikonową uszczelką zapobiegającą przypadkowemu rozlaniu napoju Wewnątrz włożona słomka umożliwia picie bez przechylania puszki termicznej. Łatwe utrzymanie w czystości - można ją myć w sposób standardowy
Rady, jak skutecznie użytkować produkt: Przed napełnieniem należy wlać do puszki termicznej gorącą wodę na ciepły napój lub chłodną wodę na napój schłodzony. W ten sposób przyjmie ona ciepło lub schłodzi się. Po ok. 5 minutach wodę należy wylać i napełnić puszkę termiczną napojem. Im bardziej jest napełniony, tym lepiej spełnia swoją funkcję. Maksymalny poziom napełnienia to 90%.

Specyfikacje

Kolor: odcienie niebieskiego
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Objętość: 0,5 l
Średnica: 8 cm
Waga: 0,28 kg
Wysokość: 20 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 126766
Udostępnij
orion

Ocena

5,0 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć