
Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 16,99 zł
Mediashop Livington Clean Water Spin Mop, Mop obrotowy
Opis
Livington Clean Water Spin Mop, samostojący mop z uchwytem teleskopowym o regulowanej wysokości. obrócić - wytrzeć - gotowe! Koniec z rozlewaniem brudnej wody! Po prostu załóż mop i naciśnij, brudna woda zostanie uwolniona przez siłę odśrodkową, a czysta woda zostanie rozpylona na rękaw. Inteligentny system dwukomorowy, brudna woda jest zbierana w oddzielnym zbiorniku i nie jest ponownie używana. Zintegrowana szczotka czyszcząca niezawodnie usuwa włosy i brud z pokrywy.
Proste sterowanie stopniem wilgotności bezpośrednio poprzez obracanie wiadra. Niezwykle ekonomiczny, tylko 2,3 litra świeżej wody wystarcza na 100 m².
Koniec z mokrymi, brudnymi rękami! Dzięki temu innowacyjnemu systemowi mopów możesz sprzątać bez schylania się, zawsze mając czyste ręce. Idealny do czyszczenia wszystkich podłóg i powierzchni, takich jak płytki, marmur, podłogi drewniane, laminat lub winyl i wiele innych.
Właściwości:
ten mop stoi samodzielnie
drążek teleskopowy o regulowanej wysokości, rękojeść można wysunąć na długość 135 cm
dzięki głowicy obrotowej z łatwością pokonasz każdą przeszkodę
Spin Mop jest również idealny do użytku pionowego, do ścian pryszniców, szkła okien
wygodne odprowadzanie brudnej wody przez zawór lub pozwolić brudnej wodzie spływać przez filtr
Zawartość opakowania:
1x Livington Clean Water Spin Mop
2x zmywalna szara nakładka z mikrofibry (można prać w pralce w temperaturze 30 stopni)
1x 60 ml koncentratu do czyszczenia parkietów
1x 60 ml koncentratu do czyszczenia laminatów i płytek
Wymiary:
długość uchwytu (bez głowicy mopa): 125 cm, długość całkowita (z głowicą mopa): 135 cm
średnica głowicy mopa: 24 cm
średnica nakładki mopa z mikrofibry: 26 cm
średnica wiadra: 32,5 cm/30 cm
wysokość wiadra: 19 cm
Skład:
mop: PP, ABS, uchwyt S/S
nakładka z mikrofibry: 55% Poliester, 25% Poliuretan, 20% Nylon