Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Electrolux ZPF Classic odkurzacz workowy Electrolux ZPF Classic odkurzacz workowy
Efektywny, cichy i z ciekawym designem, taki właśnie jest nowoczesny odkurzacz Elecrtrolux PowerForce. Cały dom będzie odkurzony w mgnieniu oka, a przy tym nikomu nie będzie przeszkadzał hałas. Nadaje się do odkurzania wszystkich rodzajów podłóg. Łatwą manipulację z odkurzaczem zapewniają miękkie kółka, dzięki którym dostaniesz się i do ciężko dostępnych miejsc. Odkurzacz jest lekki i ma sześciometrowy kabel zasilający. Odkurzacz Electrolux PowerForce oszczędza Twój czas i pieniądze. Urządzenie zalicza się do grupy z klasą energetyczną A, nie ma to jednak wpływu na jego moc. Odkurzacz podłogowy o mocy 700 W doskonale zasysa, ma funkcję soft start, a moc odkurzacza można płynnie regulować. Akcesoria: ssawka do tapicerki dysza do dywanów dysza szczelinowa Parametry techniczne i specyfikacja: zmywalny higieniczny filtr duża pojemność worków, łatwa wymiana polecane worki: S-bag classic long performance aż na 3,5 l śmieci wskaźnik wypełnienia worka długość kabla zasilającego 6 m zasięg pracy 9 m mechaniczna regulacja mocy rura teleskopowa pokrywa 180° Access zapewniająca pełen dostęp i szybką wymianę worka na kurz
0,0 0
394

Electrolux ZPF Classic odkurzacz workowy

Electrolux ZPF Classic odkurzacz workowy

Dostępność: Wyprzedano

OpisEfektywny, cichy i z ciekawym designem, taki właśnie jest nowoczesny odkurzacz Elecrtrolux PowerForce. Cały dom będzie odkurzony w mgnieniu oka, a przy tym nikomu nie będzie przeszkadzał hałas. Nadaje się do odkurzania wszystkich rodzajów podłóg.
 
Łatwą manipulację z odkurzaczem zapewniają miękkie kółka, dzięki którym dostaniesz się i do ciężko dostępnych miejsc. Odkurzacz jest lekki i ma sześciometrowy kabel zasilający.
 
Odkurzacz Electrolux PowerForce oszczędza Twój czas i pieniądze. Urządzenie zalicza się do grupy z klasą energetyczną A, nie ma to jednak wpływu na jego moc. Odkurzacz podłogowy o mocy 700 W doskonale zasysa, ma funkcję soft start, a moc odkurzacza można płynnie regulować.
 
Akcesoria:
 • ssawka do tapicerki
 • dysza do dywanów
 • dysza szczelinowa
 
Parametry techniczne i specyfikacja:
 • zmywalny higieniczny filtr
 • duża pojemność worków, łatwa wymiana
 • polecane worki: S-bag classic long performance aż na 3,5 l śmieci
 • wskaźnik wypełnienia worka
 • długość kabla zasilającego 6 m
 • zasięg pracy 9 m
 • mechaniczna regulacja mocy
 • rura teleskopowa
 • pokrywa 180° Access zapewniająca pełen dostęp i szybką wymianę worka na kurz
 
 

Specyfikacje

Kolor: odcienie czerwieni
Pobór mocy: 700 W
Poziom hałasu: 77 dB

Numer katalogowy:

 802288
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.