Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Blaumann Patelnia z powierzchnią nieprzywierającą Gourmet Line 26 cm
Numer katalogowy:
108137Opis
Patelnię Gourmet Line z wysokiej jakości stali nierdzewnej można używać na wszystkich rodzajach kuchenek. Dzięki marmurowej powierzchni nieprzywierającej XYLAN© przyrządzane potrawy nie przywierają ani nie przypalają się. Rękojeść patelni jest wytrzymała i nitowana. Patelnia jest cała wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dlatego można ją również używać w piekarniku. Zaletą jest także możliwość mycia w zmywarce.
Parametry
| Marka: |
Blaumann
|
| Elektryczność: | tak |
| Gaz: | tak |
| Indukcja: | tak |
| Materiał: | nierdzewny |
| Objętość: | 2,9 l |
| Ogrzewanie w piekarniku: | tak |
| Rozmiar: | śred. 26 cm |
| Szkło ceramiczne: | tak |
| Średnica: | 26 cm |
| Wysokość: | 5,5 cm |
| Zmywarka: | tak |