Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Maska żelowa na oczy Maska żelowa na oczy
 Popularne akcesorium ułatwiające pielęgnację okolicy oczu i skroni. Zalecane jest po operacji powiek. Efekt chłodzący pozwoli na zmniejszenie obrzęku oczu. Doskonale sprawdzi się przy bólach głowy, migrenach, łagodząc dolegliwości bólowe. Okulary można przymocować za pomocą rzepu. Waga okularów żelowych powoduje lekki nacisk, który wspomaga przenikanie chłodu lub ciepła do tkanek.Okulary można wykorzystać jako kompres rozgrzewający lub chłodzący. Kompres chłodzący - okulary żelowe mają właściwości chłodzące Można przykładać je do wszystkich części ciała, tam gdzie chłód sprawia, że czujesz się komfortowo i odczuwasz ulgę. Przed zastosowaniem należy włożyć je na 60 minut do lodówki lub na 10 do 20 minut do zamrażalki. Kompres rozgrzewający - ciepło pomaga przy bólach zatok wynikających z przeziębienia i alergii. Przed przyłożeniem do ciała zaleca się sprawdzenie temperatury kompresu. By ogrzać produkt należy włożyć go do gorącej wody (nie może być wrząca) na ok. 5 minut lub do kuchenki mikrofalowej na 10-20 sekund. Wymiary:część na oczy 23 x 10 cmMateriał: żel, rzep
4,0 101
34

Maska żelowa na oczy

Zniżka -15%
Maska żelowa na oczy Maska żelowa na oczy Maska żelowa na oczy

Maska żelowa na oczy

101 ocena
Pierwotnie: 39,99 zł | Zniżka: 6,00 zł 33,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: środa 28. 02. 2024
Uzyskasz 16 Przyjemniaczków

OpisPopularne akcesorium ułatwiające pielęgnację okolicy oczu i skroni. Zalecane jest po operacji powiek. Efekt chłodzący pozwoli na zmniejszenie obrzęku oczu. Doskonale sprawdzi się przy bólach głowy, migrenach, łagodząc dolegliwości bólowe. Okulary można przymocować za pomocą rzepu. Waga okularów żelowych powoduje lekki nacisk, który wspomaga przenikanie chłodu lub ciepła do tkanek.Okulary można wykorzystać jako kompres rozgrzewający lub chłodzący.
Kompres chłodzący - okulary żelowe mają właściwości chłodzące Można przykładać je do wszystkich części ciała, tam gdzie chłód sprawia, że czujesz się komfortowo i odczuwasz ulgę.
Przed zastosowaniem należy włożyć je na 60 minut do lodówki lub na 10 do 20 minut do zamrażalki.
Kompres rozgrzewający - ciepło pomaga przy bólach zatok wynikających z przeziębienia i alergii. Przed przyłożeniem do ciała zaleca się sprawdzenie temperatury kompresu.
By ogrzać produkt należy włożyć go do gorącej wody (nie może być wrząca) na ok. 5 minut lub do kuchenki mikrofalowej na 10-20 sekund.
Wymiary:część na oczy 23 x 10 cm
Materiał: żel, rzep

Specyfikacje

Kolor: odcienie niebieskiego
Rozmiar: 23 x 10 cm

Numer katalogowy:

 212547
Udostępnij

Ocena

4,0 (101 ocena)
99 % klientów poleca
4 opinia

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.