Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Bayo Naklejka ścienna Piłkarz, czerwony Bayo Naklejka ścienna Piłkarz, czerwony
  Jeśli szukasz idealnego sposobu na ożywienie pokoju swojego dziecka, naklejki ścienne są właściwym wyborem. Każde dziecko marzy o tym, by zostać sławnym piłkarzem. Dzięki naklejce dzieci mogą przenieść się na boisko piłkarskie i poczuć się jak prawdziwa gwiazda futbolu. Naklejka jest piękną dekoracją, a jednocześnie chroni ścianę przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem. Naklejka zabezpieczona jest specjalnym matowym laminatem, który chroni ją przed zarysowaniami podczas codziennego użytkowania, a także ułatwia naklejanie - folia jest grubsza i łatwiej przenieść ją na ścianę. Dokładne wymiary poszczególnych części naklejki znajdują się na ostatnim zdjęciu. Zestaw zawiera: 1 piłkarza, zestaw 10 piłek.
0,0 0
190

Bayo Naklejka ścienna Piłkarz, czerwony

Zniżka -21%
Bayo Naklejka ścienna Piłkarz, czerwony Bayo Naklejka ścienna Piłkarz, czerwony Bayo Naklejka ścienna Piłkarz, czerwony Bayo Naklejka ścienna Piłkarz, czerwony Bayo Naklejka ścienna Piłkarz, czerwony Bayo Naklejka ścienna Piłkarz, czerwony

Bayo Naklejka ścienna Piłkarz, czerwony

Pierwotnie: 239,99 zł | Zniżka: 50,00 zł 189,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 189,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: poniedziałek 11. 03. 2024
Uzyskasz 69 Przyjemniaczków

Opis

Jeśli szukasz idealnego sposobu na ożywienie pokoju swojego dziecka, naklejki ścienne są właściwym wyborem.

Każde dziecko marzy o tym, by zostać sławnym piłkarzem. Dzięki naklejce dzieci mogą przenieść się na boisko piłkarskie i poczuć się jak prawdziwa gwiazda futbolu.

Naklejka jest piękną dekoracją, a jednocześnie chroni ścianę przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem.

Naklejka zabezpieczona jest specjalnym matowym laminatem, który chroni ją przed zarysowaniami podczas codziennego użytkowania, a także ułatwia naklejanie - folia jest grubsza i łatwiej przenieść ją na ścianę.

Dokładne wymiary poszczególnych części naklejki znajdują się na ostatnim zdjęciu.

Zestaw zawiera: 1 piłkarza, zestaw 10 piłek.

Specyfikacje

Kolor: czerwony

Numer katalogowy:

 701061
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.