Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Pościel żakardowa Alabama szary, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Pościel żakardowa Alabama szary, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
244192Opis
Dodaj elegancji swojej sypialni dzięki tej stylowej pościeli w delikatnych odcieniach. Subtelny motyw kwiatowy nadaje jej spokojny i harmonijny charakter, a jednocześnie przyciąga wzrok gustownym wzornictwem. Miękki materiał zapewnia komfortowy i spokojny sen.
Pościel ma wzór tylko z jednej strony. Górna część zdobi szczegółowy wzór w kombinacji bieli i szarości, dolna strona pozostaje jednokolorowa w delikatnym odcieniu szarości. Kontrast ten nadaje pościeli elegancji i pozwala na różnorodność przy ścieleniu łóżka. Pościel jest wykonana z połączenia poliestru i bawełny. Jest wyposażona w zamek błyskawiczny.
Zestaw zawiera:
1 x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
1 x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
Parametry
| Gramatura: | 160 g/m2 |
| Kolor: | szary |
| Materiał: | 50% bawełna, 50% polyester |
| Prasowanie: | zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Suszarka: | nie |
| Zalecane pranie: | 40 °C |