Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: środa 27. 05. 2026
Kołdra Luxus plus letnia, 240 x 220 cm
Kołdra Luxus plus letnia, 240 x 220 cm
- 240 x 220 cm
- 140 x 200 cm
- 240 x 200 cm
- 240 x 220 cm
Numer katalogowy:
217799Opis
Parametry
| Marka: |
Kvalitex
|
| Kolor: | biały |
| Materiał powierzchni tkaniny: | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia: | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj łóżka: | łóżko podwójne przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia: | nie |
| Rozmiar: | 240 x 220 cm |
| Rozmiary kołdry: | 240 x 220 cm |
| Sezonowość kołdry: | letnia |
| Suszarka: | tak |
| Waga wypełnienia: | 790 g |
| Zalecane pranie: | 60 °C |