Menu
Hyundai PC 200 elektryczny garnek do pasteryzacji Hyundai PC 200 elektryczny garnek do pasteryzacji
Wszystkim miłośnikom zaprawiania przetworów przedstawiamy ten oto elektryczny garnek Hyundai PC 200, który nie tylko ułatwia proces konserwowania i sterylizacji owoców i warzyw, ale także doskonale także nadaje się do gotowania lub podgrzewania gorących napojów, zup.Garnek PC 200 posiada wysokiej jakości powierzchnię emaliowaną, dysponuje dużą pojemnością 27 litrów umożliwiającą przetworzenie dużej ilości surowców. Jego średnica wewnętrzna 32,5 cm pozwala na ustawienie wewnątrz 11 szklanych słoików o pojemności 1 litra. Dysponuje również funkcją ustawiania długości procesu regulowaną w zakresie od 20 do 120 minut, można też wybrać pracę ciągłą. Płynnie regulowany termostat umożliwia łatwo ustawić żądaną temperaturę w zakresie 50 - 100°C. Zawór kurkowy natomiast ułatwia wygodne odprowadzanie płynów. Element grzewczy  ukryty pod płaskim dnem. O osiągnięciu żądanej temperatury zawsze informuje sygnalizacja dźwiękowa. Garnek został wyposażony również w kratkę do zagotowywania słoików o średnicy 32,5 cm. Bezpieczeństwo użytkownika jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego garnek posiada izolowane termicznie, nienagrzewające się uchwyty oraz bezpiecznik chroniący przed przegrzaniem i pracą na sucho.
4,5 31
371

Hyundai PC 200 elektryczny garnek do pasteryzacji

Darmowa wysyłka

Hyundai PC 200 elektryczny garnek do pasteryzacji

Dostępność: Wyprzedano

OpisWszystkim miłośnikom zaprawiania przetworów przedstawiamy ten oto elektryczny garnek Hyundai PC 200, który nie tylko ułatwia proces konserwowania i sterylizacji owoców i warzyw, ale także doskonale także nadaje się do gotowania lub podgrzewania gorących napojów, zup.
 
Garnek PC 200 posiada wysokiej jakości powierzchnię emaliowaną, dysponuje dużą pojemnością 27 litrów umożliwiającą przetworzenie dużej ilości surowców. Jego średnica wewnętrzna 32,5 cm pozwala na ustawienie wewnątrz 11 szklanych słoików o pojemności 1 litra. Dysponuje również funkcją ustawiania długości procesu regulowaną w zakresie od 20 do 120 minut, można też wybrać pracę ciągłą. Płynnie regulowany termostat umożliwia łatwo ustawić żądaną temperaturę w zakresie 50 - 100°C. Zawór kurkowy natomiast ułatwia wygodne odprowadzanie płynów. Element grzewczy  ukryty pod płaskim dnem. O osiągnięciu żądanej temperatury zawsze informuje sygnalizacja dźwiękowa. Garnek został wyposażony również w kratkę do zagotowywania słoików o średnicy 32,5 cm. Bezpieczeństwo użytkownika jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego garnek posiada izolowane termicznie, nienagrzewające się uchwyty oraz bezpiecznik chroniący przed przegrzaniem i pracą na sucho.

Materiał: emalia
Objętość: 27 l
Pobór mocy: 1800 W
 103651
Udostępnij
hyundai

Ocena

4,5 (31 ocena)
100 % klientów poleca
3 opinia

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć