Menu
Roleta DZIEŃ i NOC biały, 97 x 150 cm Roleta DZIEŃ i NOC biały, 97 x 150 cm
 Rolety DZIEŃ I NOC to eleganckie rozwiązanie zapewniające prywatność w nocy i zacienienie w dzień. Rolety wyróżniają się najwyższą jakością materiału i luksusowym wyglądem. Roleta działa na zasadzie dwóch zachodzących na siebie warstw, w których przeplatają się przezroczyste i nieprzezroczyste poziome pasy. Zasada jest taka, że im jaśniejszy kolor, tym więcej światła.   Montaż rolety DZIEŃ I NOC jest bardzo prosty, bez konieczności wiercenia w ramie okiennej. W prosty sposób zawiesza się ją na skrzydło okienne. W mechanizmie sterowania znajdują się również otwory umożliwiające montaż na ścianie lub suficie. Sterowanie odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, który należy w zależności od potrzeby umieścić po stronie lewej lub prawej.   Tkaniny z serii DZIEŃ I NOC częściowo przepuszczają światło - nie zapewniają pełnego zaciemnienia. Szerokość przezroczystych pasów wynosi 5,5 cm, a pełnych 7,5 cm.
5,0 1
147

Roleta DZIEŃ i NOC biały, 97 x 150 cm

Zniżka -21%
W tym tygodniu produkt kupiło 5 klientów

Roleta DZIEŃ i NOC biały, 97 x 150 cm

Do wyboru: 3 rozmiary
1 ocena
Pierwotnie: 184,99 zł | Zniżka: 38,00 zł 146,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: środa 02. 12. 2020  
Uzyskasz 78 Przyjemniaczków

OpisRolety DZIEŃ I NOC to eleganckie rozwiązanie zapewniające prywatność w nocy i zacienienie w dzień. Rolety wyróżniają się najwyższą jakością materiału i luksusowym wyglądem. Roleta działa na zasadzie dwóch zachodzących na siebie warstw, w których przeplatają się przezroczyste i nieprzezroczyste poziome pasy. Zasada jest taka, że im jaśniejszy kolor, tym więcej światła.
 
Montaż rolety DZIEŃ I NOC jest bardzo prosty, bez konieczności wiercenia w ramie okiennej. W prosty sposób zawiesza się ją na skrzydło okienne. W mechanizmie sterowania znajdują się również otwory umożliwiające montaż na ścianie lub suficie. Sterowanie odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, który należy w zależności od potrzeby umieścić po stronie lewej lub prawej.
 
Tkaniny z serii DZIEŃ I NOC częściowo przepuszczają światło - nie zapewniają pełnego zaciemnienia. Szerokość przezroczystych pasów wynosi 5,5 cm, a pełnych 7,5 cm.

Kolor: biały
Materiał: 100% poliester
Rozmiar: 97 x 150 cm
 230892
Udostępnij

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć