Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: wtorek 09. 06. 2026
Bellatex Pościel bawełniana Kafelki, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Bellatex Pościel bawełniana Kafelki, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
245362Opis
Wysokiej jakości pościel bawełniana marki Bellatex, wykonana 100% z naturalnej bawełny, jest idealnym wyborem zapewniającym komfortowy sen każdego dnia. Zastosowany materiał o gramaturze 135 g/m² jest przewiewny, miękki w dotyku i bardzo dobrze pochłania wilgoć, dzięki czemu zapewnia przyjemne warunki przez całą noc.
Pościel jest wyposażona w praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny z suwakiem, które nadaje się również do prasowania. Łatwa konserwacja i długa żywotność sprawiają, że jest to doskonały wybór do każdej sypialni.
Dzięki neutralnym kolorom beżowemu i białemu łatwo komponuje się z innymi tekstylami domowymi i wygląda czysto i elegancko.
Pielęgnacja: należy przestrzegać symboli pielęgnacyjnych podanych na metce
prać w temperaturze 60°C (delikatny program)
zalecamy pranie na lewej stronie z zapiętymi zamkami
suszenie w suszarce w niskiej temperaturze
prasowanie w temperaturze do 150°C
Zawartość opakowania:
1× poszwa na kołdrę 140 × 220 cm
1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
Parametry
| Marka: |
Bellatex
|
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Kolor: | beżowy |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Prasowanie: | zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Suszarka: | tak |
| Zalecane pranie: | 60 °C |