Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Aldotrade Torba na zakupy z kółkami Viena szara Aldotrade Torba na zakupy z kółkami Viena szara
Pojemna torba na zakupy z kółkami i lekką ramą z aluminium o pojemności 40 l. Rurki ramy mają owalny kształt, co sprawia, że torba jest bardzo mocna. Torba jest lekka, ma wygodny uchwyt oraz duże i mocne kółka. Oryginalny i nowatorski design. Materiał torby został wykonany z poliestru. Torbę można zdejmować z ramy. Kieszenie po bokach. Torba jest zamykana na dwa rzepy. Średnica kółek wynosi 21 cm.Możliwość czyszczenia miękką szmatką lub gąbką i ciepłą wodą z mydłem.
4,0 47
159

Aldotrade Torba na zakupy z kółkami Viena szara

Zniżka -12%
Aldotrade Torba na zakupy z kółkami Viena szara Aldotrade Torba na zakupy z kółkami Viena szara Aldotrade Torba na zakupy z kółkami Viena szara Aldotrade Torba na zakupy z kółkami Viena szara Aldotrade Torba na zakupy z kółkami Viena szara
W tym tygodniu produkt kupiło 6 klientów

Aldotrade Torba na zakupy z kółkami Viena szara

47 ocena
Pierwotnie: 179,99 zł | Zniżka: 20,99 zł 159,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159,00 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: poniedziałek 27. 05. 2024
Uzyskasz 65 Przyjemniaczków

OpisPojemna torba na zakupy z kółkami i lekką ramą z aluminium o pojemności 40 l. Rurki ramy mają owalny kształt, co sprawia, że torba jest bardzo mocna. Torba jest lekka, ma wygodny uchwyt oraz duże i mocne kółka. Oryginalny i nowatorski design.
 
Materiał torby został wykonany z poliestru. Torbę można zdejmować z ramy. Kieszenie po bokach. Torba jest zamykana na dwa rzepy. Średnica kółek wynosi 21 cm.
 
Możliwość czyszczenia miękką szmatką lub gąbką i ciepłą wodą z mydłem.

Specyfikacje

Głębokość: 33 cm
Kolor: szary
Materiał: 100% poliester
Nośność: 30 kg
Objętość: 40 l
Szerokość: 45 cm
Waga: 2 kg
Wysokość: 102 cm

Numer katalogowy:

 592202
Udostępnij
aldotrade

Ocena

4,0 (47 ocena)
97 % klientów poleca
8 opinii

Pytania

Ten produkt ma 9 pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.