Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Towee Surf poncho MONO Bubblegum pink, 80 x 115 cm Towee Surf poncho MONO Bubblegum pink, 80 x 115 cm
 W dzisiejszych czasach zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszy. Staramy się zmniejszyć nasz ślad na planecie i szukamy sposobów na zrównoważoną produkcję i zakup towarów. Z dumą przedstawiamy nowe ponczo surfingowe Towee wykonane z mieszanki bawełny, bambusa i poliestru z recyklingu. Proste, bez opakowań i szyte w Czechach. Idealna mieszanka bawełny, bambusa i poliestru gwarantuje funkcjonalność tego materiału. Ponczo jest idealne dla maksymalnego komfortu. Każdy dotyk jest jak delikatny uścisk, który ogrzewa i chroni. Dzięki chłonnemu charakterowi szybko odprowadza wilgoć i zapewnia suchość nawet po powrocie z wody. Koniec z mokrymi ręcznikami i niezdarnym przebieraniem się. Ten rozmiar jest odpowiedni dla osób o wzroście od 175 cm.
0,0 0
242

Towee Surf poncho MONO Bubblegum pink, 80 x 115 cm

Zniżka -33% Nowość
Towee Surf poncho MONO Bubblegum pink, 80 x 115 cm Towee Surf poncho MONO Bubblegum pink, 80 x 115 cm Towee Surf poncho MONO Bubblegum pink, 80 x 115 cm Towee Surf poncho MONO Bubblegum pink, 80 x 115 cm Towee Surf poncho MONO Bubblegum pink, 80 x 115 cm Towee Surf poncho MONO Bubblegum pink, 80 x 115 cm

Towee Surf poncho MONO Bubblegum pink, 80 x 115 cm

Do wyboru: 2 rozmiary
Pierwotnie: 361,99 zł | Zniżka: 120,00 zł 241,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 241,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: środa 29. 05. 2024
Uzyskasz 63 Przyjemniaczków

OpisW dzisiejszych czasach zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszy. Staramy się zmniejszyć nasz ślad na planecie i szukamy sposobów na zrównoważoną produkcję i zakup towarów.

Z dumą przedstawiamy nowe ponczo surfingowe Towee wykonane z mieszanki bawełny, bambusa i poliestru z recyklingu. Proste, bez opakowań i szyte w Czechach.

Idealna mieszanka bawełny, bambusa i poliestru gwarantuje funkcjonalność tego materiału. Ponczo jest idealne dla maksymalnego komfortu. Każdy dotyk jest jak delikatny uścisk, który ogrzewa i chroni. Dzięki chłonnemu charakterowi szybko odprowadza wilgoć i zapewnia suchość nawet po powrocie z wody. Koniec z mokrymi ręcznikami i niezdarnym przebieraniem się.

Ten rozmiar jest odpowiedni dla osób o wzroście od 175 cm.

Specyfikacje

Kolor: różowy
Materiał: 40% bawełna, 40% bambus, 20% poliester
Rozmiar: 80 x 115 cm
Rozmiary: 80 x 115 cm
Suszarka: nie
Zalecane pranie: 30 °C

Numer katalogowy:

 241331
Udostępnij
towee

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.