Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Skarpety separujące Blue, M Skarpety separujące Blue, M
 Oryginalne Skarpety separujące lub wyrównujące® służą jako pomoc terapeutyczna przy wysklepionym kciuku, palcach młotkowatych, palcach krzywych i przykurczonych, częstych skurczach palców, zmęczonych i obolałych stopach, obrzękach stóp, odciskach i innych problemach ze stopami. Dzięki specjalnym separatorom pomiędzy palcami przyspiesza się krążenie krwi, a tym samym przyspiesza się regeneracja nóg. Skarpety separujące pomagają, utrzymując ruchomość nóg i palców, co łagodzi ból. Skarpety separujące wykonano z delikatnej bawełny z domieszką poliestru i elastanu. Mają luźniejszą lamówką i otwartą przednią część z czterema separatorami palców wykonanymi z takiego samego materiału, jak całe skarpety. Separatory te wywierają delikatny nacisk na palce u nóg, by wyrównywać palce ze stopą. Separatory wykonywane są ręcznie, a ich produkcja jest ściśle kontrolowana, ponieważ do osiągnięcia maksymalnego efektu skarpet ich odpowiednia długość i szerokość jest niezwykle istotna. Skarpety separujące łagodzą stres i napięcie, pomagają w prawidłowym ustawieniu palców u nóg, zmniejszają tarcie i podrażnienia, łagodzą ból stóp, poprawiają krążenie krwi i dostarczają nowej energii stopom i palcom. Zmniejszają również potrzebę operacji. Dbają o często zaniedbywaną część ciała. Prawidłowe ułożenie stopy i jej poszczególnych części wpływa na funkcjonowanie całego ciała! Skarpety separujące nie są przeznaczone do normalnego chodzenia, są w pełni skuteczne w pozycji zrelaksowanej, gdy stopy nie są pod naciskiem - tj. podczas siedzenia, leżenia czy snu. Zalecamy noszenie skarpet separujących zapobiegawczo! Przy regularnym noszeniu palce zaczną się rozciągać i prostować, a ból ustąpi. Rozmiar: M (nr 39-42). Skład: 90% bawełna, 7% poliester, 3% elastan.
0,0 0
109

Skarpety separujące Blue, M

Skarpety separujące Blue, M

108,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 108,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: poniedziałek 02. 10. 2023
Uzyskasz 22 Przyjemniaczków

OpisOryginalne Skarpety separujące lub wyrównujące® służą jako pomoc terapeutyczna przy wysklepionym kciuku, palcach młotkowatych, palcach krzywych i przykurczonych, częstych skurczach palców, zmęczonych i obolałych stopach, obrzękach stóp, odciskach i innych problemach ze stopami. Dzięki specjalnym separatorom pomiędzy palcami przyspiesza się krążenie krwi, a tym samym przyspiesza się regeneracja nóg.
Skarpety separujące pomagają, utrzymując ruchomość nóg i palców, co łagodzi ból. Skarpety separujące wykonano z delikatnej bawełny z domieszką poliestru i elastanu. Mają luźniejszą lamówką i otwartą przednią część z czterema separatorami palców wykonanymi z takiego samego materiału, jak całe skarpety. Separatory te wywierają delikatny nacisk na palce u nóg, by wyrównywać palce ze stopą. Separatory wykonywane są ręcznie, a ich produkcja jest ściśle kontrolowana, ponieważ do osiągnięcia maksymalnego efektu skarpet ich odpowiednia długość i szerokość jest niezwykle istotna.
Skarpety separujące łagodzą stres i napięcie, pomagają w prawidłowym ustawieniu palców u nóg, zmniejszają tarcie i podrażnienia, łagodzą ból stóp, poprawiają krążenie krwi i dostarczają nowej energii stopom i palcom. Zmniejszają również potrzebę operacji. Dbają o często zaniedbywaną część ciała. Prawidłowe ułożenie stopy i jej poszczególnych części wpływa na funkcjonowanie całego ciała!
Skarpety separujące nie są przeznaczone do normalnego chodzenia, są w pełni skuteczne w pozycji zrelaksowanej, gdy stopy nie są pod naciskiem - tj. podczas siedzenia, leżenia czy snu. Zalecamy noszenie skarpet separujących zapobiegawczo! Przy regularnym noszeniu palce zaczną się rozciągać i prostować, a ból ustąpi.
Rozmiar: M (nr 39-42). Skład: 90% bawełna, 7% poliester, 3% elastan.

Specyfikacje

Kolor: odcienie niebieskiego
Materiał: mieszanka materiałów włokienniczych

Numer katalogowy:

 358564
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć