Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm jasne drewno, 500 ml Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm jasne drewno, 500 ml
Spraw, by w Twoim domu panowała atmosfera relaksu i spokoju za pomocą elektrycznego nawilżacza powietrza. Jest odpowiedni do aromaterapii, chromoterapii (terapia za pomocą światła), ze względu na swój design sprawdzi się także jako stylowy dodatek wnętrza. Dyfuzor zapachowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, np. z dymu papierosów lub zwierząt domowych.To urządzenie zmienia wodę w delikatną parę. Jeśli dodasz do wody kilka kropli olejku esencjonalnego, elektryczny dyfuzor zapachowy rozłoży go za pomocą ultradźwięków na delikatne mikrocząsteczki, dzięki którym w Twoim mieszkaniu będzie przyjemnie pachnieć.Parametry techniczne: napięcie robocze: DC 24 V/0,5 A / 220-240 V 50/60 Hz częstotliwość ultradźwiękowa: 2,4 MHz odparowanie: 45-60 ml/godz. zakres: 12 - 20 m2 materiał: PP, ABS tryby dyfuzora: 1H, 2H, 3H, 6H, ON tryb ciągły hałas < 35 dBZawartość opakowania:1x dyfuzor1x miarka na wodę1x adapter sieciowyZastosowanie:Zdejmij osłonę dyfuzora. Podłącz kabel adaptera zasilającego na dolnej stronie podstawy. Upewnij się, że kabel zasilający jest wyciągnięty z gniazdka. Za pomocą miarki wlej do pojemniczka wodę, maksymalnie do kreski maks. Do wody możesz dodać kilka kropli olejku esencjalnego, ok. 2-3 krople na 100 ml. Załóż osłonę dyfuzora z powrotem i podłącz go do gniazdka.Naciskając przycisk MIST wybierzesz czas pracy dyfuzora (1H, 2H, 3H, ON tryb ciągły), przytrzymując dłużej przycisk wybierzesz intensywność pary. Po uruchomieniu dyfuzora zostaje zawsze automatycznie ustawiona niższa intensywność.Dyfuzor wyłączy się po 5x naciśnięciu przycisku MIST.Przyciskiem LIGHT wybierzesz kolor świecenia.Uruchom dyfuzor (przy pierwszym uruchomieniu produkcja pary może trwać od 3-10 min).Ostrzeżenie:Jako aromatu stosuj wyłącznie naturalne esencje bez innych substancji chemicznych.Nie wlewaj do urządzenia gorącej ani mineralnej wody. Do produkcji pary nie są stosowane patyczki z watą.
4,5 84
129

Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm jasne drewno, 500 ml

Zniżka -1%
Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm jasne drewno, 500 ml Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm jasne drewno, 500 ml Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm jasne drewno, 500 ml

Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm jasne drewno, 500 ml

84 ocena
Pierwotnie: 129,99 zł | Zniżka: 0,99 zł 129,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,00 zł
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 69 Przyjemniaczków

OpisSpraw, by w Twoim domu panowała atmosfera relaksu i spokoju za pomocą elektrycznego nawilżacza powietrza. Jest odpowiedni do aromaterapii, chromoterapii (terapia za pomocą światła), ze względu na swój design sprawdzi się także jako stylowy dodatek wnętrza. Dyfuzor zapachowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, np. z dymu papierosów lub zwierząt domowych.
 
To urządzenie zmienia wodę w delikatną parę. Jeśli dodasz do wody kilka kropli olejku esencjonalnego, elektryczny dyfuzor zapachowy rozłoży go za pomocą ultradźwięków na delikatne mikrocząsteczki, dzięki którym w Twoim mieszkaniu będzie przyjemnie pachnieć.
 
Parametry techniczne:
 
  • napięcie robocze: DC 24 V/0,5 A / 220-240 V 50/60 Hz
  • częstotliwość ultradźwiękowa: 2,4 MHz
  • odparowanie: 45-60 ml/godz.
  • zakres: 12 - 20 m2
  • materiał: PP, ABS
  • tryby dyfuzora: 1H, 2H, 3H, 6H, ON tryb ciągły
  • hałas < 35 dB
 
Zawartość opakowania:
1x dyfuzor
1x miarka na wodę
1x adapter sieciowy
 
Zastosowanie:
Zdejmij osłonę dyfuzora. Podłącz kabel adaptera zasilającego na dolnej stronie podstawy. Upewnij się, że kabel zasilający jest wyciągnięty z gniazdka. Za pomocą miarki wlej do pojemniczka wodę, maksymalnie do kreski maks. Do wody możesz dodać kilka kropli olejku esencjalnego, ok. 2-3 krople na 100 ml. Załóż osłonę dyfuzora z powrotem i podłącz go do gniazdka.
Naciskając przycisk MIST wybierzesz czas pracy dyfuzora (1H, 2H, 3H, ON tryb ciągły), przytrzymując dłużej przycisk wybierzesz intensywność pary. Po uruchomieniu dyfuzora zostaje zawsze automatycznie ustawiona niższa intensywność.
Dyfuzor wyłączy się po 5x naciśnięciu przycisku MIST.
Przyciskiem LIGHT wybierzesz kolor świecenia.
Uruchom dyfuzor (przy pierwszym uruchomieniu produkcja pary może trwać od 3-10 min).
 
Ostrzeżenie:
Jako aromatu stosuj wyłącznie naturalne esencje bez innych substancji chemicznych.
Nie wlewaj do urządzenia gorącej ani mineralnej wody. Do produkcji pary nie są stosowane patyczki z watą.

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 1,6 m
Kolor: brązowy
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 500 ml
Szerokość: 14,8 cm
Wysokość: 16,8 cm

Numer katalogowy:

 693097
Udostępnij
sixtol

Ocena

4,5 (84 ocena)
97 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć