Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

RTA Stojak na wino na 30 butelek, dąb jasny RTA Stojak na wino na 30 butelek, dąb jasny
Stojak dostarczany jest w stanie do złożenia, by minimalizować problemy podczas przewody oraz ilość wykorzystanego papieru opakunkowego ze względu na dbałość o środowisko Złożenie stojaka jest proste i trwa zaledwie kilka minut. Jeśli nie znalazłeś potrzebnych wymiarów stojaka na wino, wszystkie nasze stojaki można składać, powiększając powierzchnię do przechowywania. By połączyć poszczególne stojaki, należy zastosować zacisk łączący, który można dokupić w ramach akcesoriów - nr zam. 124045.Daj przestrzeń swoim butelkom wina i szampana, układając je w eleganckim drewnianym stojaku, który odznacza się nie tylko wysoką jakością, ale również przyjemnym designem.
0,0 0
200

RTA Stojak na wino na 30 butelek, dąb jasny

Wyprzedaż
RTA Stojak na wino na 30 butelek, dąb jasny RTA Stojak na wino na 30 butelek, dąb jasny RTA Stojak na wino na 30 butelek, dąb jasny

RTA Stojak na wino na 30 butelek, dąb jasny

Dostępność: Wyprzedano

OpisStojak dostarczany jest w stanie do złożenia, by minimalizować problemy podczas przewody oraz ilość wykorzystanego papieru opakunkowego ze względu na dbałość o środowisko Złożenie stojaka jest proste i trwa zaledwie kilka minut.
 
Jeśli nie znalazłeś potrzebnych wymiarów stojaka na wino, wszystkie nasze stojaki można składać, powiększając powierzchnię do przechowywania. By połączyć poszczególne stojaki, należy zastosować zacisk łączący, który można dokupić w ramach akcesoriów - nr zam. 124045.

Daj przestrzeń swoim butelkom wina i szampana, układając je w eleganckim drewnianym stojaku, który odznacza się nie tylko wysoką jakością, ale również przyjemnym designem.

Specyfikacje

Głębokość: 23 cm
Kolor: naturalny
Materiał: drewno
Szerokość: 63 cm
Waga: 4,05 kg
Wysokość: 44 cm

Numer katalogowy:

 124035
Udostępnij
rtaglobal

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć