Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Rehabilitacyjny trenażer na pedały MBT-2 Rehabilitacyjny trenażer na pedały MBT-2
  Trenażer na pedały jest wykorzystywany głównie do rehabilitacji, wzmacniania i ćwiczeń kończyn dolnych. Regularne ćwiczenia wzmocnią różne obszary mięśni - ramion, nóg, barków, górnej części pleców, poprawią krążenie krwi i ruchomość stawów. Trener pomaga poprawić koordynację ręka-stopa. Możesz go używać, siedząc lub leżąc.   Trenażer sprawdzi się po urazach, operacjach, przy schorzeniach neurologicznych, u osób starszych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Trudność pedałowania reguluje się ręcznie obracaną śrubą, która podwyższa lub obniża obciążenie. Można go łatwo skonfigurować dokładnie według swoich potrzeb.   Wysokiej jakości stabilny trenażer jest bardzo łatwy w obsłudze. Trenażer posiada wbudowany komputer z wyświetlaczem LCD. Wyświetlacz pokazuje takie dane jak prędkość, dystans, liczba obrotów, czas jazdy, szacunkowe zużycie kalorii. Pedały trenażera są regulowane, posiadają powłokę antypoślizgową.
4,5 18
349

Rehabilitacyjny trenażer na pedały MBT-2

Rehabilitacyjny trenażer na pedały MBT-2

18 ocena
349,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 349,00 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 152 Przyjemniaczków

Opis

Trenażer na pedały jest wykorzystywany głównie do rehabilitacji, wzmacniania i ćwiczeń kończyn dolnych. Regularne ćwiczenia wzmocnią różne obszary mięśni - ramion, nóg, barków, górnej części pleców, poprawią krążenie krwi i ruchomość stawów. Trener pomaga poprawić koordynację ręka-stopa. Możesz go używać, siedząc lub leżąc.
 
Trenażer sprawdzi się po urazach, operacjach, przy schorzeniach neurologicznych, u osób starszych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Trudność pedałowania reguluje się ręcznie obracaną śrubą, która podwyższa lub obniża obciążenie. Można go łatwo skonfigurować dokładnie według swoich potrzeb.
 
Wysokiej jakości stabilny trenażer jest bardzo łatwy w obsłudze. Trenażer posiada wbudowany komputer z wyświetlaczem LCD. Wyświetlacz pokazuje takie dane jak prędkość, dystans, liczba obrotów, czas jazdy, szacunkowe zużycie kalorii. Pedały trenażera są regulowane, posiadają powłokę antypoślizgową.

Specyfikacje

Głębokość: 42 cm
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne, metal
Nośność: 100 kg
Szerokość: 31 cm
Wysokość: 38 cm

Numer katalogowy:

 358108
Udostępnij

Ocena

4,5 (18 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć