Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ECG HK 130 ionic Lokówka do włosów ECG HK 130 ionic Lokówka do włosów
 Lokówka do włosów ECG ionic doskonale nadaje się do idealnego modelowania włosów. Oferuje dwa ustawienia poziomów mocy oraz dwie temperatury. Za pomocą okrągłej szczotki z włosiem, która potrafi kręcić w obu kierunkach, łatwo stworzysz wymarzoną fryzurę. Funkcja jonizacji łagodnie pielęgnuje fryzurę i włosy, które są błyszczące, miękkie i pozbawione elektryczności statycznej. Fryzurę będzie można następnie utrwalić za pomocą zimnego powietrza. Zaletą są z pewnością dwie końcówki ułatwiające modelowanie oraz zawieszkę do powieszenia. Bezpieczeństwo zapewnia bezpiecznik przeciw przegrzaniu.
4,0 30
122

ECG HK 130 ionic Lokówka do włosów

ECG HK 130 ionic Lokówka do włosów ECG HK 130 ionic Lokówka do włosów ECG HK 130 ionic Lokówka do włosów
W tym tygodniu produkt kupiło 5 klientów

ECG HK 130 ionic Lokówka do włosów

30 ocena
121,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 121,99 zł
Dostępność: W drodze
Klient otrzyma: wtorek 05. 03. 2024
Uzyskasz 44 Przyjemniaczków

OpisLokówka do włosów ECG ionic doskonale nadaje się do idealnego modelowania włosów. Oferuje dwa ustawienia poziomów mocy oraz dwie temperatury. Za pomocą okrągłej szczotki z włosiem, która potrafi kręcić w obu kierunkach, łatwo stworzysz wymarzoną fryzurę. Funkcja jonizacji łagodnie pielęgnuje fryzurę i włosy, które są błyszczące, miękkie i pozbawione elektryczności statycznej. Fryzurę będzie można następnie utrwalić za pomocą zimnego powietrza. Zaletą są z pewnością dwie końcówki ułatwiające modelowanie oraz zawieszkę do powieszenia. Bezpieczeństwo zapewnia bezpiecznik przeciw przegrzaniu.

Specyfikacje

Długość: 40 cm
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Pobór mocy: 800 W
Średnica: 5,5 cm
Wysokość: 12 cm

Numer katalogowy:

 677301
Udostępnij

Ocena

4,0 (30 ocena)
90 % klientów poleca
2 opinia

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.