Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

B.E.S. Petrovice Komplet kołdry i poduszki Bella Optimal Aloe vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm B.E.S. Petrovice Komplet kołdry i poduszki Bella Optimal Aloe vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
  Optymalny zestaw całoroczny Bella Aloe vera to idealny produkt do użytku przez cały rok. Waga wypełnienia kołdry wynosi 200 g/m2, a wypełnienia poduszki ok. 1000 g, co zapewnia absolutnie optymalny klimat do snu i odpoczynku przez cały rok. Aloe Vera ma udowodnione korzystne działanie. Ekstrakty z rośliny Aloe Vera mają pozytywny wpływ na ludzkie ciało i zdrowie, w szczególności łagodzą bóle mięśni i stawów, a także mają działanie antybakteryjne. Doskonała jakość, eleganckie przeszycia. Bella optimal wykonana jest z delikatnej 100% tkaniny poliestrowej zawierającej setki mikrowłókien. Są one uzupełnione mikrokomorami wypełnionymi powietrzem, które działają jako element termoregulacyjny w tkaninie, dzięki czemu tkanina ogrzewa się w zimnych warunkach i skutecznie odprowadza parę wodną i ciepło z dala od ludzkiego ciała w ciepłych warunkach. Dzięki swojej wytrzymałości tkanina zapewnia długą żywotność. Ze względu na skład materiału, kołdra ma działanie antybakteryjne i jest również odpowiednia dla alergików. Poduszka jest w części wierzchniej podłożona runem poliestrowym i przeszyta. Wypełnienie wykonane jest z pustych włókien uformowanych w kępki, które nadają poduszce miękkość i sprężystość. Kołdra zawiera puste włókna poliestrowe w wypełnieniu, które wraz z tkaniną z mikrowłókna nadają jej zwiększoną lekkość, przyjemne ciepło i wysoką przewiewność. Kołdra nadaje się do użytku przez cały rok. Zalety poduszki: ·    optymalne podparcie głowy ·    wysoka oddychalność ·    odprowadzanie potu ·    właściwości antybakteryjne i antyalergiczne ·    wypełnienie: 100% kulki poliestrowe ·    długa żywotność Zalety kołdry: ·    działanie termoregulacyjne ·    ogrzewa zimą, chłodzi latem ·    antybakteryjna i neutralna dla alergików ·    można prać w temperaturze do 60°C, suszyć w suszarce bębnowej ·    długa żywotność
4,0 10
173

B.E.S. Petrovice Komplet kołdry i poduszki Bella Optimal Aloe vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Zniżka -33%
B.E.S. Petrovice Komplet kołdry i poduszki Bella Optimal Aloe vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm B.E.S. Petrovice Komplet kołdry i poduszki Bella Optimal Aloe vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm B.E.S. Petrovice Komplet kołdry i poduszki Bella Optimal Aloe vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

B.E.S. Petrovice Komplet kołdry i poduszki Bella Optimal Aloe vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

10 ocena
Pierwotnie: 258,99 zł | Zniżka: 86,00 zł 172,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 172,99 zł
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: wtorek 21. 05. 2024
Uzyskasz 62 Przyjemniaczków

Opis

Optymalny zestaw całoroczny Bella Aloe vera to idealny produkt do użytku przez cały rok. Waga wypełnienia kołdry wynosi 200 g/m2, a wypełnienia poduszki ok. 1000 g, co zapewnia absolutnie optymalny klimat do snu i odpoczynku przez cały rok.

Aloe Vera ma udowodnione korzystne działanie. Ekstrakty z rośliny Aloe Vera mają pozytywny wpływ na ludzkie ciało i zdrowie, w szczególności łagodzą bóle mięśni i stawów, a także mają działanie antybakteryjne.

Doskonała jakość, eleganckie przeszycia.

Bella optimal wykonana jest z delikatnej 100% tkaniny poliestrowej zawierającej setki mikrowłókien. Są one uzupełnione mikrokomorami wypełnionymi powietrzem, które działają jako element termoregulacyjny w tkaninie, dzięki czemu tkanina ogrzewa się w zimnych warunkach i skutecznie odprowadza parę wodną i ciepło z dala od ludzkiego ciała w ciepłych warunkach.

Dzięki swojej wytrzymałości tkanina zapewnia długą żywotność. Ze względu na skład materiału, kołdra ma działanie antybakteryjne i jest również odpowiednia dla alergików.

Poduszka jest w części wierzchniej podłożona runem poliestrowym i przeszyta. Wypełnienie wykonane jest z pustych włókien uformowanych w kępki, które nadają poduszce miękkość i sprężystość.

Kołdra zawiera puste włókna poliestrowe w wypełnieniu, które wraz z tkaniną z mikrowłókna nadają jej zwiększoną lekkość, przyjemne ciepło i wysoką przewiewność. Kołdra nadaje się do użytku przez cały rok.

Zalety poduszki:

·    optymalne podparcie głowy

·    wysoka oddychalność

·    odprowadzanie potu

·    właściwości antybakteryjne i antyalergiczne

·    wypełnienie: 100% kulki poliestrowe

·    długa żywotność

Zalety kołdry:

·    działanie termoregulacyjne

·    ogrzewa zimą, chłodzi latem

·    antybakteryjna i neutralna dla alergików

·    można prać w temperaturze do 60°C, suszyć w suszarce bębnowej

·    długa żywotność

Specyfikacje

Gramatura wypełnienia: 1000 g
Materiał powierzchni tkaniny: 100% poliester
Materiał wypełnienia: 100% kuleczki poliestrowe
Rodzaj łóżka: łóżko pojedyncze standard
Rozmiar: 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Rozmiary kołdry: 140 x 200 cm
Rozmiary poduszki: 70 x 90 cm
Sezonowość kołdry: całoroczna
Suszarka: tak
Zalecane pranie: 60 °C

Numer katalogowy:

 239333
Udostępnij
bespetrovice

Ocena

4,0 (10 ocena)
90 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.