Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Amispol Ukryty krawężnik ogrodowy, 12,5 x 1200 cm Amispol Ukryty krawężnik ogrodowy, 12,5 x 1200  cm
 Czy potrzebujesz oddzielić różne rodzaje obszarów w ogrodzie, takie jak trawniki, obszary żwirowe lub rabaty kwiatowe? To obrzeże jest właśnie dla Ciebie. Niemal wtapia się w powierzchnię, dzięki czemu nie ma żadnych wyróżniających się elementów, które zakłócałyby wygląd ogrodu. Idealnie nadaje się do stosowania na dowolnych kształtach, krzywiznach i krótkich płaszczyznach. Nie nadaje się tylko do długich płaszczyzn, ma wysoką rozszerzalność w wysokich temperaturach. Podłużne zwisy wzmacniają krawężnik, po cięciu z boku zwisów możliwe jest utworzenie ostrego narożnika. Istnieje również zamek łączący w kierunku wzdłużnym. Krawężnik ma długą żywotność wynoszącą co najmniej 30 lat, gdy jest przechowywany w ziemi. Jest odporny na słońce, mróz, sznurek i kosiarkę rotacyjną. Można go używać wielokrotnie. Zakres temperatur pracy wynosi od -25°C do 60°C. Jest bezpieczny dla zdrowia i wykonany z materiału PE pochodzącego z recyklingu.
4,5 19
131

Amispol Ukryty krawężnik ogrodowy, 12,5 x 1200 cm

Amispol Ukryty krawężnik ogrodowy, 12,5 x 1200 cm

19 ocena
130,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 130,99 zł
Dostępność: W drodze
Klient otrzyma: poniedziałek 27. 05. 2024
Uzyskasz 50 Przyjemniaczków

OpisCzy potrzebujesz oddzielić różne rodzaje obszarów w ogrodzie, takie jak trawniki, obszary żwirowe lub rabaty kwiatowe? To obrzeże jest właśnie dla Ciebie. Niemal wtapia się w powierzchnię, dzięki czemu nie ma żadnych wyróżniających się elementów, które zakłócałyby wygląd ogrodu.

Idealnie nadaje się do stosowania na dowolnych kształtach, krzywiznach i krótkich płaszczyznach. Nie nadaje się tylko do długich płaszczyzn, ma wysoką rozszerzalność w wysokich temperaturach. Podłużne zwisy wzmacniają krawężnik, po cięciu z boku zwisów możliwe jest utworzenie ostrego narożnika. Istnieje również zamek łączący w kierunku wzdłużnym. Krawężnik ma długą żywotność wynoszącą co najmniej 30 lat, gdy jest przechowywany w ziemi. Jest odporny na słońce, mróz, sznurek i kosiarkę rotacyjną. Można go używać wielokrotnie. Zakres temperatur pracy wynosi od -25°C do 60°C.

Jest bezpieczny dla zdrowia i wykonany z materiału PE pochodzącego z recyklingu.

Specyfikacje

Długość: 1200 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Wysokość: 12,5 cm

Numer katalogowy:

 691607
Udostępnij

Ocena

4,5 (19 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.