Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

4Home Koc Soft Dreams Stars świecący czerwony, 150 x 200 cm 4Home Koc Soft Dreams Stars świecący czerwony, 150 x 200 cm
  Puszysty koc z mikrowłókna, który dosłownie rozjaśni wnętrze w szare i bure dni. Romantyczne czerwone tło ozdobione jest wieloma małymi i dużymi gwiazdami, które naprawdę świecą w ciemności, dzięki czemu dodadzą romantycznego uroku wszystkim wieczorom i nocom. Świecący koc od razu zdobędzie swoje grono sympatyków wśród dzieci i to nie tylko dzięki świecącym gwiazdom. Jego nieodparta miękkość i ciepło są idealne do przytulenia się podczas oglądania filmu czy w łóżku, gdy na zewnątrz jest zimno i potrzebujesz się ogrzać. Koc jest łatwy w utrzymaniu, nie pozostawia włókien, nie kulkuje się i szybko schnie.Koc jest wykonany, stosując specjalną metodę, w której do wzoru dodawane jest włókno fluorescencyjne świecące po naświetleniu.Koc posiada wszystkie niezbędne atesty i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa zdrowotnego. Wystarczy pozostawić go w ciągu dnia na bezpośrednim świetle słonecznym lub pod oświetleniem wewnętrznym. Koc naturalnie "naładuje się", dzięki czemu będzie mógł świecić wieczorem.Im intensywniejsze światło, tym bardziej i dłużej produkt będzie świecił w ciemności. Zalecamy pozostawienie koca na świetle przez jak najdłuższy czas, ale co najmniej 10 minut.
4,5 573
48

4Home Koc Soft Dreams Stars świecący czerwony, 150 x 200 cm

Zniżka -65%
4Home Koc Soft Dreams Stars świecący czerwony, 150 x 200 cm 4Home Koc Soft Dreams Stars świecący czerwony, 150 x 200 cm 4Home Koc Soft Dreams Stars świecący czerwony, 150 x 200 cm 4Home Koc Soft Dreams Stars świecący czerwony, 150 x 200 cm
W tym tygodniu produkt kupiło 19 klientów

4Home Koc Soft Dreams Stars świecący czerwony, 150 x 200 cm

573 ocena
Pierwotnie: 135,99 zł | Zniżka: 88,00 zł 47,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47,99 zł
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: wtorek 28. 05. 2024
Uzyskasz 31 Przyjemniaczków

Opis

Puszysty koc z mikrowłókna, który dosłownie rozjaśni wnętrze w szare i bure dni. Romantyczne czerwone tło ozdobione jest wieloma małymi i dużymi gwiazdami, które naprawdę świecą w ciemności, dzięki czemu dodadzą romantycznego uroku wszystkim wieczorom i nocom.
 
Świecący koc od razu zdobędzie swoje grono sympatyków wśród dzieci i to nie tylko dzięki świecącym gwiazdom. Jego nieodparta miękkość i ciepło są idealne do przytulenia się podczas oglądania filmu czy w łóżku, gdy na zewnątrz jest zimno i potrzebujesz się ogrzać. Koc jest łatwy w utrzymaniu, nie pozostawia włókien, nie kulkuje się i szybko schnie.
 
Koc jest wykonany, stosując specjalną metodę, w której do wzoru dodawane jest włókno fluorescencyjne świecące po naświetleniu.
 
Koc posiada wszystkie niezbędne atesty i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa zdrowotnego. Wystarczy pozostawić go w ciągu dnia na bezpośrednim świetle słonecznym lub pod oświetleniem wewnętrznym. Koc naturalnie "naładuje się", dzięki czemu będzie mógł świecić wieczorem.
 
Im intensywniejsze światło, tym bardziej i dłużej produkt będzie świecił w ciemności. Zalecamy pozostawienie koca na świetle przez jak najdłuższy czas, ale co najmniej 10 minut.

Specyfikacje

Gramatura: 240 g/m2
Kolor: czerwony
Materiał: 100% poliester
Rozmiary: 150 x 200 cm
Zalecane pranie: 30 °C

Numer katalogowy:

 231873
Udostępnij
a4home

Ocena

4,5 (573 ocena)
98 % klientów poleca
11 opinii

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.