Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Pościel dla dzieci Zwierzątka, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
221846Opis
Ładny motyw dla dzieci z bardzo dobrą jakością bawełny stanowi to odpowiednie połączenie również dla najmłodszych. Materiał jest przyjazny dla delikatnej skóry dziecka. Podaruj swoim dzieciom maksymalny komfort podczas snu. Pościel jest po obu stronach taka sama.
Komplet zawiera:
- 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm
- 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
Parametry
| Marka: |
Jerry Fabrics
|
| Kolor: | mix kolorów |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 40 °C |