Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję
 Przenośna kuchenka umożliwia gotowania wszędzie tam, gdzie jest możliwość podłączenia elektrycznego. Dzięki technologii indukcyjnej zaoszczędzisz czas i energię podczas gotowania. Strefa gotowania składa się z eleganckiego czarnego szkła łatwego w utrzymaniu. Proste i przejrzyste sterowanie umożliwia 9 poziomów ustawienia temperatury od 60°C do 240°C oraz 6 przycisków przełączania funkcji gotowania: GRILL (grillowanie), FRY (opiekanie, smażenie), HOT POT (gotowanie), SOUP (zupa), WATER ( woda) ), MILK (mleko). Powierzchnia kuchenki składa się z płyty ceramicznej odpornej na wysokie temperatury. Kuchenka niezawodnie informuje o tym za pomocą dużego wyświetlacza LED i światełek. Być może największą zaletą kuchenek indukcyjnych jest to, że szklano-ceramiczna płyta indukcyjna pozostaje zimna w dotyku, ponieważ ciepło jest wytwarzane przez indukcję bezpośrednio w naczyniu. Odpowiednimi naczyniami do podgrzewania na kuchence indukcyjnej są garnki i patelnie z dnem magnetycznym, a także garnki stalowe z dnem żelaznym, żeliwne, glazurowane, z płaskim dnem oraz garnki o średnicy od 12 do 22 cm z magnetyczne dnem. Kuchenka posiada funkcję blokowania elementów sterujących (LOCK) - zabezpieczenie przed dziećmi oraz możliwość ustawienia timera wyłączenia.
4,0 6
255

Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję

Wyprzedaż
Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję

Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję

6 ocena
254,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 254,99 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 66 Przyjemniaczków

OpisPrzenośna kuchenka umożliwia gotowania wszędzie tam, gdzie jest możliwość podłączenia elektrycznego. Dzięki technologii indukcyjnej zaoszczędzisz czas i energię podczas gotowania. Strefa gotowania składa się z eleganckiego czarnego szkła łatwego w utrzymaniu.

Proste i przejrzyste sterowanie umożliwia 9 poziomów ustawienia temperatury od 60°C do 240°C oraz 6 przycisków przełączania funkcji gotowania: GRILL (grillowanie), FRY (opiekanie, smażenie), HOT POT (gotowanie), SOUP (zupa), WATER ( woda) ), MILK (mleko).

Powierzchnia kuchenki składa się z płyty ceramicznej odpornej na wysokie temperatury. Kuchenka niezawodnie informuje o tym za pomocą dużego wyświetlacza LED i światełek. Być może największą zaletą kuchenek indukcyjnych jest to, że szklano-ceramiczna płyta indukcyjna pozostaje zimna w dotyku, ponieważ ciepło jest wytwarzane przez indukcję bezpośrednio w naczyniu.

Odpowiednimi naczyniami do podgrzewania na kuchence indukcyjnej są garnki i patelnie z dnem magnetycznym, a także garnki stalowe z dnem żelaznym, żeliwne, glazurowane, z płaskim dnem oraz garnki o średnicy od 12 do 22 cm z magnetyczne dnem. Kuchenka posiada funkcję blokowania elementów sterujących (LOCK) - zabezpieczenie przed dziećmi oraz możliwość ustawienia timera wyłączenia.

Specyfikacje

Głębokość: 35,4 cm
Kolor: czarny
Materiał: szkło ceramiczne
Pobór mocy: 2000 W
Poziom hałasu: 50 dB
Szerokość: 28,4 cm
Waga: 2,12 kg
Wysokość: 5 cm

Numer katalogowy:

 803906
Udostępnij
orava

Ocena

4,0 (6 ocena)
83 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć