Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Larsen Puzzle Środki transportu, 18 części Larsen Puzzle Środki transportu, 18 części
  Czy znasz wszystkie rodzaje transportu? Niektóre z nich znajdziesz na tych puzzlach. Szybkie samoloty, łodzie płynące po morzu, różne rodzaje samochodów czy czerwony pociąg. Puzzle mają sztywną ramkę i trzy rzędy po sześć elementów. Na każdym elemencie znajduje się jeden środek transportu. Puzzle dydaktyczne dla dzieci Larsen stanowią świetny środek do zabawy i nauki. To idealna pomoc służąca do rozwijania wyobraźni przestrzennej i doskonałej motoryki ruchów. Puzzle w ramce bardzo dobrze się składa i przechowuje. W przeciwieństwie do klasycznych puzzli puzzle Larsem posiadają elementy różnego kształtu, które można umieścić tylko na właściwym miejscu, dzięki czemu nie ma obawy, że kawałek znajdzie się na innym miejscu. W celu ułatwienia składania na podłożu są widoczne obrysy poszczególnym elementów składanki. Puzzle Larsen są wykonane w Europie z materiałów nadających się do recyklingu. Mają długotrwałą tradycję. Poszczególne elementy mają grubość 2,5 mm.
4,5 5
27

Larsen Puzzle Środki transportu, 18 części

Larsen Puzzle Środki transportu, 18 części

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Czy znasz wszystkie rodzaje transportu? Niektóre z nich znajdziesz na tych puzzlach. Szybkie samoloty, łodzie płynące po morzu, różne rodzaje samochodów czy czerwony pociąg. Puzzle mają sztywną ramkę i trzy rzędy po sześć elementów. Na każdym elemencie znajduje się jeden środek transportu.

Puzzle dydaktyczne dla dzieci Larsen stanowią świetny środek do zabawy i nauki. To idealna pomoc służąca do rozwijania wyobraźni przestrzennej i doskonałej motoryki ruchów. Puzzle w ramce bardzo dobrze się składa i przechowuje. W przeciwieństwie do klasycznych puzzli puzzle Larsem posiadają elementy różnego kształtu, które można umieścić tylko na właściwym miejscu, dzięki czemu nie ma obawy, że kawałek znajdzie się na innym miejscu. W celu ułatwienia składania na podłożu są widoczne obrysy poszczególnym elementów składanki.

Puzzle Larsen są wykonane w Europie z materiałów nadających się do recyklingu. Mają długotrwałą tradycję. Poszczególne elementy mają grubość 2,5 mm.

Specyfikacje

Ilość elementów: 18 szt.
Szerokość: 36,5 cm
Wysokość: 28,5 cm

Numer katalogowy:

 680600
Udostępnij
larsen

Ocena

4,5 (5 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

<