W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Larsen Puzzle Środki transportu, 18 części Larsen Puzzle Środki transportu, 18 części
 Czy znasz wszystkie rodzaje transportu? Niektóre z nich znajdziesz na tych puzzlach. Szybkie samoloty, łodzie płynące po morzu, różne rodzaje samochodów czy czerwony pociąg. Puzzle mają sztywną ramkę i trzy rzędy po sześć elementów. Na każdym elemencie znajduje się jeden środek transportu. Puzzle dydaktyczne dla dzieci Larsen stanowią świetny środek do zabawy i nauki. To idealna pomoc służąca do rozwijania wyobraźni przestrzennej i doskonałej motoryki ruchów. Puzzle w ramce bardzo dobrze się składa i przechowuje. W przeciwieństwie do klasycznych puzzli puzzle Larsem posiadają elementy różnego kształtu, które można umieścić tylko na właściwym miejscu, dzięki czemu nie ma obawy, że kawałek znajdzie się na innym miejscu. W celu ułatwienia składania na podłożu są widoczne obrysy poszczególnym elementów składanki. Puzzle Larsen są wykonane w Europie z materiałów nadających się do recyklingu. Mają długotrwałą tradycję. Poszczególne elementy mają grubość 2,5 mm.
0,0 0
27
4Home Moda i prezenty Zabawki Puzzle i klocki Larsen Puzzle Środki transportu, 18 części

Larsen Puzzle Środki transportu, 18 części

Zniżka -18% Nowość

Larsen Puzzle Środki transportu, 18 części

Pierwotnie: 32,99 zł | Zniżka: 6,00 zł 26,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: jutro  
Uzyskasz 11 Przyjemniaczków

OpisCzy znasz wszystkie rodzaje transportu? Niektóre z nich znajdziesz na tych puzzlach. Szybkie samoloty, łodzie płynące po morzu, różne rodzaje samochodów czy czerwony pociąg. Puzzle mają sztywną ramkę i trzy rzędy po sześć elementów. Na każdym elemencie znajduje się jeden środek transportu.

Puzzle dydaktyczne dla dzieci Larsen stanowią świetny środek do zabawy i nauki. To idealna pomoc służąca do rozwijania wyobraźni przestrzennej i doskonałej motoryki ruchów. Puzzle w ramce bardzo dobrze się składa i przechowuje. W przeciwieństwie do klasycznych puzzli puzzle Larsem posiadają elementy różnego kształtu, które można umieścić tylko na właściwym miejscu, dzięki czemu nie ma obawy, że kawałek znajdzie się na innym miejscu. W celu ułatwienia składania na podłożu są widoczne obrysy poszczególnym elementów składanki.

Puzzle Larsen są wykonane w Europie z materiałów nadających się do recyklingu. Mają długotrwałą tradycję. Poszczególne elementy mają grubość 2,5 mm.

Ilość elementów: 18 szt.
Szerokość: 36,5 cm
Wysokość: 28,5 cm
 680600
Udostępnij
larsen

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć