Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Banquet Dzbanek Moka Lena, 4 filiżanki
Numer katalogowy:
132362Opis
Parametry
| Marka: |
Banquet
|
| Elektryczność: | tak |
| Gaz: | tak |
| Indukcja: | tak |
| Kuchenka mikrofalowa: | nie |
| Materiał: | nierdzewny + szkło |
| Objętość: | 200 ml |
| Szkło ceramiczne: | tak |
| Średnica: | 9 cm |
| Wysokość: | 18,5 cm |
| Zmywarka: | nie |
Ten produkt nie ma żadnych pytań
Co to są Przyjemniaczki?
- Przyjemniaczki stanowią nagrodę za Twoje zakupy
- Przyjemniaczki otrzymasz za kupno produktów
- Podczas kolejnych zakupów możesz wymienić Przyjemniaczki za rabat pieniężny lub prezenty
10 Przyjemniaczków = 1 zł
Dokonuj zakupów zawsze ze zniżką!
Pytania użytkowników do produktu
Mogłoby zainteresować:
4Home Zestaw do parzenia kawy przelewowej Dripper, 600 ml
4Home Dzbanek do herbaty Tea time Hot&Cool, 650 ml
4Home Zestaw do herbaty Tea time Hot&Cool
4Home Dzbanek nierdzewny do kawy przelewowej, 350 ml
4Home French press termiczny Hot&Cool, 600 ml
4Home Czajnik do herbaty Bamboo Hot&Cool, 1,2 l
4Home French press Hot&Cool, 600 ml
4Home French press Hot&Cool, 1 l
4Home Mlecznik szklany Haze Hot&Cool 550 ml, 1 szt.
4Home Szklany pojemnik na miód Honey
4Home Szklany dzbanek z pokrywką Stripe Hot&Cool, 1 l
Ostatnio oglądane
Toro Butelka z korkiem Clip Wioska, 260 ml
Maxxo Elisir Silver Świeca dekoracyjna, naturalny wosk
Karlsson 5988BK designerski zegar ścienny czarny, średnica 30 cm
Richter ES.30/35.MS wkładka cylindryczna 30+35 mm, 6 kluczy
Asan Pet Ekologiczna ściółka dla małych zwierząt Pure, 10 l
Woody Minidomino Zwierzęta, 12 x 7 cm
AQUALINE 7581 Snow Mydelniczka do postawienia, biały
Bellatex Poszewka na poduszkę Poinsecja czerwony, 40 x 40 cm
Orion Kosz na śmieci z pedałem, 21 l, brązowy
SAPHO 22481 półka 50 x 10 x 0,8 cm, szkło mleczne
Banquet Lavender 2-częściowy zestaw śniadaniowy
Tontarelli Kosz na czystą bieliznę AURORA 18 l, biały
Dostawa na adres
Odbiór w punkcie