Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: środa 20. 05. 2026
4Home Poduszka dziecięca Baby, 40 x 60 cm
4Home Poduszka dziecięca Baby, 40 x 60 cm
Numer katalogowy:
240366Opis
- miękka i lekka poduszka dziecięca zapewniająca komfortowy sen
- nadaje się do łóżeczka dziecięcego i mniejszych łóżek
- przyjemne wypełnienie z włókna hollow
- łatwa konserwacja i pranie w temperaturze 40°C
- certyfikat OEKO-TEX Standard 100
- uniwersalny biały kolor
- 1× poduszka dziecięca Baby 40 × 60 cm
Parametry
| Marka: |
4Home
|
| 4HOME: | nie suszyć w suszarce bębnowej |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor: | biały |
| Materiał powierzchni tkaniny: | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia: | 100% poliester (włókno puste) |
| Prasowanie: | nie wolno prasować |
| Rozmiary poduszki: | 40 x 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Zalecane pranie: | 40 °C |