Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 23,49 zł
Klient otrzyma: piątek 05. 06. 2026
Zestaw mebli ogrodowych Avenberg Belfast,3-częściowy
Zestaw mebli ogrodowych Avenberg Belfast,3-częściowy
Numer katalogowy:
713920Opis
- nowoczesny design łączący sztuczny rattan i szkło
- odporność na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne
- kompletny zestaw dla 2 osób wraz z poduszkami
- łatwa konserwacja i długa żywotność materiału
- kompaktowe wymiary odpowiednie również do mniejszych przestrzeni
- możliwość wykorzystania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz
- 2× krzesło ogrodowe
- 1× stolik ze szklanym blatem
- 2× poduszki na siedzisko
- 1× zestaw montażowy
- 1× instrukcja montażu
Parametry
| Marka: |
Avenberg
|
| Długość: | 61 cm |
| Ilość sztuk w zestawie: | 3 szt. |
| Kolor: | ciemnobrązowy |
| Materiał: | sztuczny ratan |
| Nośność: | 120 kg |
| Szerokość: | 59 cm |
| W demontażu: | tak |
| Wysokość: | 74 cm |