Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tescoma Kominek zapachowy Fancy Stones biały, 13 cm Tescoma Kominek zapachowy Fancy Stones biały, 13 cm
  Jeżeli lubisz, kiedy w Twoim domu unosi się przyjemny zapach, z pewnością przyda Ci się ten kominek zapachowy, którego kształt inspirowany jest japońskimi ogrodami zen oraz kamieniami lawowymi. Poprzez podgrzanie wody z kilkoma kroplami olejku esencjalnego uwalniany jest przyjemny zapach. Kominek zapachowy został stworzony w taki sposób, by zapach uwalniał się powoli w optymalnej temperaturze.   Utrzymanie kominka w czystości jest bardzo proste, wystarczy go myć pod strumieniem wody z dodatkiem środka czyszczącego. Osad można łatwo usunąć za pomocą roztworu octu.
4,5 36
99

Tescoma Kominek zapachowy Fancy Stones biały, 13 cm

Tescoma Kominek zapachowy Fancy Stones biały, 13 cm

36 ocena
99,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,00 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: wtorek 28. 05. 2024
Uzyskasz 56 Przyjemniaczków

Opis

Jeżeli lubisz, kiedy w Twoim domu unosi się przyjemny zapach, z pewnością przyda Ci się ten kominek zapachowy, którego kształt inspirowany jest japońskimi ogrodami zen oraz kamieniami lawowymi. Poprzez podgrzanie wody z kilkoma kroplami olejku esencjalnego uwalniany jest przyjemny zapach. Kominek zapachowy został stworzony w taki sposób, by zapach uwalniał się powoli w optymalnej temperaturze.
 
Utrzymanie kominka w czystości jest bardzo proste, wystarczy go myć pod strumieniem wody z dodatkiem środka czyszczącego. Osad można łatwo usunąć za pomocą roztworu octu.

Specyfikacje

Głębokość: 14 cm
Kolor: biały
Materiał: ceramika
Szerokość: 12 cm
Wysokość: 13 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 682519
Udostępnij
tescoma

Ocena

4,5 (36 ocena)
100 % klientów poleca
2 opinia

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.