Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Steba CR 32 naleśnikarka, 32 cm Steba CR 32 naleśnikarka, 32 cm
 Naleśnikarka do przygotowywania naleśników francuskich crêpes o średnicy 32 cm. Naleśnikarka ma gładką, nieprzywierającą, teflonową powierzchnię, której temperaturę można łatwo regulować.Za pomocą tej naleśnikarki w kilka chwil „wyczarujesz” doskonale upieczone, cienkie i chrupiące naleśniki. Możesz również spróbować przygotować inne słodkie i słone wariacje naleśnikowe, stosując minimalną ilość oleju. 
0,0 0
215

Steba CR 32 naleśnikarka, 32 cm

Steba CR 32 naleśnikarka, 32 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisNaleśnikarka do przygotowywania naleśników francuskich crêpes o średnicy 32 cm. Naleśnikarka ma gładką, nieprzywierającą, teflonową powierzchnię, której temperaturę można łatwo regulować.Za pomocą tej naleśnikarki w kilka chwil „wyczarujesz” doskonale upieczone, cienkie i chrupiące naleśniki. Możesz również spróbować przygotować inne słodkie i słone wariacje naleśnikowe, stosując minimalną ilość oleju. 

Specyfikacje

Kolor: biały + czarny
Pobór mocy: 1200 W
Średnica: 32 cm
Waga: 2 kg

Numer katalogowy:

 119922

Dołączone pliki:

STEBA-CR32-cz,sk,pl,h,si.pdf

Udostępnij
steba

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć