Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Picardie Miska do zapiekania prostokątna, 31 x 22 cm Picardie Miska do zapiekania prostokątna, 31 x 22 cm
Ceramika, pomimo wielu form nowoczesnych materiałów do pieczenia, nadal należy do najbardziej poszukiwanych. Formy ceramiczne równomiernie pochłaniają ciepło i stopniowo je uwalniają, dzięki czemu pokarmy są dobrze upieczone.Już nasze prababki stosowały różne naczynia do pieczenia czy garnki. Obecnie rośnie popularność form do pieczenia w naszych domach. Spowodowane jest to większym zainteresowaniem o zdrowe odżywianie się (podczas pieczenia unikniemy smażenia na przypalonym oleju) oraz możliwością przygotowania szerokiej gamy bardzo smacznych pokarmów.
4,0 4
25

Picardie Miska do zapiekania prostokątna, 31 x 22 cm

Picardie Miska do zapiekania prostokątna, 31 x 22 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisCeramika, pomimo wielu form nowoczesnych materiałów do pieczenia, nadal należy do najbardziej poszukiwanych. Formy ceramiczne równomiernie pochłaniają ciepło i stopniowo je uwalniają, dzięki czemu pokarmy są dobrze upieczone.
 
Już nasze prababki stosowały różne naczynia do pieczenia czy garnki. Obecnie rośnie popularność form do pieczenia w naszych domach. Spowodowane jest to większym zainteresowaniem o zdrowe odżywianie się (podczas pieczenia unikniemy smażenia na przypalonym oleju) oraz możliwością przygotowania szerokiej gamy bardzo smacznych pokarmów.

Specyfikacje

Długość: 31 cm
Kolor: biały
Kuchenka mikrofalowa: tak
Materiał: ceramika
Szerokość: 22 cm
Wysokość: 6 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 105806
Udostępnij

Ocena

4,0 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć