Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Mechaniczna wyciskarka soku Mechaniczna wyciskarka soku
Mechaniczna wyciskarka soku wyciśnie sok prawie ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw, ale ze względu na swoją konstrukcję jest przede wszystkim przeznaczona do wyciskania warzyw liściastych, traw zbóż, ziół i kiełków. W przypadku użycia owoców miękkich, urządzenie przygotuje raczej purée, pulpę lub przecier z wysoką zawartością błonnika. Wyciskanie przebiega dzięki rozgniataniu i ciśnieniu, które wytwarza wał ślimakowy z ostrymi grotami, wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, które nie wpływa na jakość soku. Wyciskanie następuje między przednią częścią wału a pokrywą komory wyciskającej. Cały wyciśnięty sok wypływa przez otwór w dolnej części komory wyciskającej i przepływa przez sitko - filtr umieszczone na pojemniku do soku. Dzięki temu można uzyskać bardzo dobry sok bez niepożądanego błonnika. W przedniej części można za pomocą pokrętła regulować docisk pulpy w zależności od użytego surowca. Resztki owoców i warzyw wypadają z przodu do osobnego zbiornika. Powolne wyciskanie wpływa bardzo korzystnie na jakość soku i nie niszczy witamin z powodu szybkiego utleniania i wysokiej temperatury. Bardzo praktyczny jest połączony system mocowania za pomocą przyssawek oraz śruby, który zapewnia urządzeniu całkowitą stabilność. Wystarczy przekręcić guzikiem mocującym, a urządzenie łatwo przyssie się do blatu lub można użyć zacisku mocującego na krawędź stołu. Aby uniknąć obrażeń, zalecamy zawsze używać elementu dociskowego, którym dociska się surowiec w otworze do napełniania. Otwór ten posiada dwie podziałki wskazujące maksymalną pojemność do napełniania miękkimi i twardymi owocami i w ten sposób osiągnąć optymalne warunki do wyciskania soku. Łatwe utrzymanie - wystarczy opłukać pod bieżącą wodą.Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, guma.
3,5 1
119

Mechaniczna wyciskarka soku

Mechaniczna wyciskarka soku

Dostępność: Wyprzedano

Opis 
Mechaniczna wyciskarka soku wyciśnie sok prawie ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw, ale ze względu na swoją konstrukcję jest przede wszystkim przeznaczona do wyciskania warzyw liściastych, traw zbóż, ziół i kiełków. W przypadku użycia owoców miękkich, urządzenie przygotuje raczej purée, pulpę lub przecier z wysoką zawartością błonnika. Wyciskanie przebiega dzięki rozgniataniu i ciśnieniu, które wytwarza wał ślimakowy z ostrymi grotami, wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, które nie wpływa na jakość soku. Wyciskanie następuje między przednią częścią wału a pokrywą komory wyciskającej. Cały wyciśnięty sok wypływa przez otwór w dolnej części komory wyciskającej i przepływa przez sitko - filtr umieszczone na pojemniku do soku. Dzięki temu można uzyskać bardzo dobry sok bez niepożądanego błonnika. W przedniej części można za pomocą pokrętła regulować docisk pulpy w zależności od użytego surowca. Resztki owoców i warzyw wypadają z przodu do osobnego zbiornika. Powolne wyciskanie wpływa bardzo korzystnie na jakość soku i nie niszczy witamin z powodu szybkiego utleniania i wysokiej temperatury. Bardzo praktyczny jest połączony system mocowania za pomocą przyssawek oraz śruby, który zapewnia urządzeniu całkowitą stabilność. Wystarczy przekręcić guzikiem mocującym, a urządzenie łatwo przyssie się do blatu lub można użyć zacisku mocującego na krawędź stołu. Aby uniknąć obrażeń, zalecamy zawsze używać elementu dociskowego, którym dociska się surowiec w otworze do napełniania. Otwór ten posiada dwie podziałki wskazujące maksymalną pojemność do napełniania miękkimi i twardymi owocami i w ten sposób osiągnąć optymalne warunki do wyciskania soku. Łatwe utrzymanie - wystarczy opłukać pod bieżącą wodą.
 
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, guma.

Specyfikacje

Długość: 24 cm
Szerokość: 13 cm
Wysokość: 26 cm

Numer katalogowy:

 192030
Udostępnij

Ocena

3,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć