Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: czwartek 04. 06. 2026
Kvalitex Pościel bawełniana renforcé Happy, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Kvalitex Pościel bawełniana renforcé Happy, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Numer katalogowy:
245375Opis
- świeży wzór pastelowy, który rozjaśni nowoczesną sypialnię
- delikatna i oddychająca 100% bawełna renforcé zapewniająca komfort przez cały rok
- wytrzymały materiał o długiej żywotności i zachowujący swój kształt
- praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwiające obsługę
- łatwa konserwacja i dobra trwałość koloru
- produkcja czeska z naciskiem na jakość
- 1× poszwa na kołdrę 140 × 200 cm
- 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
Parametry
| Marka: |
Kvalitex
|
| Gęstość włókien: | TC144 |
| Gramatura: | 110 g/m2 |
| Kolor: | mix kolorów |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Prasowanie: | zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Suszarka: | tak |
| Zalecane pranie: | 40 °C |