Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Beurer JFT 15/1 termometr dziecięcy Beurer JFT 15/1 termometr dziecięcy
Dziecięcy termometr cyfrowy  JFT 15/1 marki Beurer z elastyczną końcówką nadaje się do mierzenia temperatury przede wszystkim u dzieci. Umożliwia łatwe i wygodne mierzenie temperatury. Końcówka termometru jest wodoszczelna, dzięki czemu można go dezynfekować. Nie zawiera szkła ani rtęci, dlatego jest bezpieczny dla dziecka. Termometr Beurer zmierzy temperaturę w ciągu 10 s i posiada funkcję sygnału ostrzegawczego w przypadku wykrycia gorączki.
0,0 0
23

Beurer JFT 15/1 termometr dziecięcy

Beurer JFT 15/1 termometr dziecięcy

Dostępność: Wyprzedano

OpisDziecięcy termometr cyfrowy  JFT 15/1 marki Beurer z elastyczną końcówką nadaje się do mierzenia temperatury przede wszystkim u dzieci. Umożliwia łatwe i wygodne mierzenie temperatury. Końcówka termometru jest wodoszczelna, dzięki czemu można go dezynfekować. Nie zawiera szkła ani rtęci, dlatego jest bezpieczny dla dziecka. Termometr Beurer zmierzy temperaturę w ciągu 10 s i posiada funkcję sygnału ostrzegawczego w przypadku wykrycia gorączki.

Specyfikacje

Kolor: odcienie żółtego

Numer katalogowy:

 602799
Udostępnij
beurer

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć