W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Beurer JFT 15/1 termometr dziecięcy Beurer JFT 15/1 termometr dziecięcy
Dziecięcy termometr cyfrowy  JFT 15/1 marki Beurer z elastyczną końcówką nadaje się do mierzenia temperatury przede wszystkim u dzieci. Umożliwia łatwe i wygodne mierzenie temperatury. Końcówka termometru jest wodoszczelna, dzięki czemu można go dezynfekować. Nie zawiera szkła ani rtęci, dlatego jest bezpieczny dla dziecka. Termometr Beurer zmierzy temperaturę w ciągu 10 s i posiada funkcję sygnału ostrzegawczego w przypadku wykrycia gorączki.
0,0 0
23
4Home Uroda i zdrowie Akcesoria zdrowotne Termometry Beurer JFT 15/1 termometr dziecięcy

Beurer JFT 15/1 termometr dziecięcy

Beurer JFT 15/1 termometr dziecięcy

Dostępność: Wyprzedano

OpisDziecięcy termometr cyfrowy  JFT 15/1 marki Beurer z elastyczną końcówką nadaje się do mierzenia temperatury przede wszystkim u dzieci. Umożliwia łatwe i wygodne mierzenie temperatury. Końcówka termometru jest wodoszczelna, dzięki czemu można go dezynfekować. Nie zawiera szkła ani rtęci, dlatego jest bezpieczny dla dziecka. Termometr Beurer zmierzy temperaturę w ciągu 10 s i posiada funkcję sygnału ostrzegawczego w przypadku wykrycia gorączki.

Kolor: odcienie żółtego
 602799
Udostępnij
beurer

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć