Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

AKAI Przenośny głośnik z BT ABTS-V8 AKAI Przenośny głośnik z BT ABTS-V8
 Chcesz czegoś innego, czegoś ekstrawaganckiego? Co powiesz na przenośny głośnik Bluetooth Akai ABTS-V8 w 7 kolorach? Technologia Bluetooth umożliwia podłączenie głośnika np. do smartfona. ABTS-V8 posiada również gniazdo pamięci microSD i wejście do podłączenia dowolnego źródła dźwięku (AUX). Gniazdo pamięci microSD umożliwia bezpośrednie odtwarzanie wybranej muzyki w formacie MP3 / WMA. Wbudowana bateria 3700 mAh i niewielka waga sprawiają, że ten świetny głośnik jest naprawdę przenośny, dzięki czemu można cieszyć się jego czystym i głośnym dźwiękiem w dowolnym miejscu. Czas ładowania wynosi około 3 godzin - głośnik może wtedy grać do 5 godzin.
0,0 0
264

AKAI Przenośny głośnik z BT ABTS-V8

AKAI Przenośny głośnik z BT ABTS-V8

263,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 263,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: poniedziałek 02. 10. 2023
Uzyskasz 112 Przyjemniaczków

OpisChcesz czegoś innego, czegoś ekstrawaganckiego? Co powiesz na przenośny głośnik Bluetooth Akai ABTS-V8 w 7 kolorach?

Technologia Bluetooth umożliwia podłączenie głośnika np. do smartfona. ABTS-V8 posiada również gniazdo pamięci microSD i wejście do podłączenia dowolnego źródła dźwięku (AUX). Gniazdo pamięci microSD umożliwia bezpośrednie odtwarzanie wybranej muzyki w formacie MP3 / WMA. Wbudowana bateria 3700 mAh i niewielka waga sprawiają, że ten świetny głośnik jest naprawdę przenośny, dzięki czemu można cieszyć się jego czystym i głośnym dźwiękiem w dowolnym miejscu.

Czas ładowania wynosi około 3 godzin - głośnik może wtedy grać do 5 godzin.

Specyfikacje

Głębokość: 12,1 cm
Kolor: naturalny
Moc: 6 W
Szerokość: 20,5 cm
Waga: 1 kg
Wysokość: 28,9 cm

Numer katalogowy:

 805839
Udostępnij
akai

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć