Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

AKAI Przenośny głośnik z łączem Bluetooth ABTS-M10 AKAI Przenośny głośnik z łączem Bluetooth ABTS-M10
 Poręczny biurkowy głośnik Bluetooth, który zawsze obudzi Cię na czas. To głośnik Akai ABTS-M10. Oferuje on elegancki wygląd i wysoką jakość działania, wraz z nastrojowym oświetleniem, aby stworzyć odpowiednią atmosferę. Wbudowana bateria zapewnia wystarczającą mobilność. Stabilność przesyłanego dźwięku i niezakłócone słuchanie zapewnia technologia Bluetooth w wersji 4.2, która łączy Akai ABTS-M10 ze smartfonem, tabletem lub komputerem. Bluetooth jest również przyjazny dla baterii, dzięki czemu możesz cieszyć się długim i niezakłóconym słuchaniem muzyki przy wystarczającej pojemności baterii. Posiada podwójny budzik, dzięki czemu zawsze obudzi Cię o ustawionej godzinie. Dzięki wbudowanemu tunerowi FM będziesz mógł słuchać wszystkich swoich ulubionych stacji.
0,0 0
264

AKAI Przenośny głośnik z łączem Bluetooth ABTS-M10

AKAI Przenośny głośnik z łączem Bluetooth ABTS-M10

263,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 263,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: poniedziałek 02. 10. 2023
Uzyskasz 114 Przyjemniaczków

OpisPoręczny biurkowy głośnik Bluetooth, który zawsze obudzi Cię na czas. To głośnik Akai ABTS-M10. Oferuje on elegancki wygląd i wysoką jakość działania, wraz z nastrojowym oświetleniem, aby stworzyć odpowiednią atmosferę. Wbudowana bateria zapewnia wystarczającą mobilność.

Stabilność przesyłanego dźwięku i niezakłócone słuchanie zapewnia technologia Bluetooth w wersji 4.2, która łączy Akai ABTS-M10 ze smartfonem, tabletem lub komputerem. Bluetooth jest również przyjazny dla baterii, dzięki czemu możesz cieszyć się długim i niezakłóconym słuchaniem muzyki przy wystarczającej pojemności baterii.

Posiada podwójny budzik, dzięki czemu zawsze obudzi Cię o ustawionej godzinie. Dzięki wbudowanemu tunerowi FM będziesz mógł słuchać wszystkich swoich ulubionych stacji.

Specyfikacje

Głębokość: 7 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 20,5 cm
Waga: 0,87 kg
Wysokość: 10,5 cm

Numer katalogowy:

 805838
Udostępnij
akai

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć