Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: poniedziałek 18. 05. 2026
4Home Topper żakardowy Deluxe, 90 x 200 cm
4Home Topper żakardowy Deluxe, 90 x 200 cm
Numer katalogowy:
245316Opis
- poprawia komfort snu i zmiękcza materac
- oddychająca bawełniana tkanina żakardowa z delikatnym wzorem
- włókno puste dla równomiernego podparcia ciała
- solidne mocowanie za pomocą gumek w rogach
- chroni materac przed zabrudzeniami i zużyciem
- łatwa konserwacja i pranie w temperaturze 40°C
- 1× Topper żakardowy Deluxe 90 × 200 cm
Parametry
| Marka: |
4Home
|
| Gramatura: | 350 g/m2 |
| Kolor: | biały |
| Materiał powierzchni tkaniny: | 50 % bawełna, 50 % poliester |
| Materiał wypełnienia: | włókno puste |
| Prasowanie: | nie wolno prasować |
| Rozmiar: | 90 x 200 cm |
| Rozmiary: | 90 x 200 cm |
| Suszarka: | nie |
| Waga: | 1,02 kg |
| Waga wypełnienia: | 630 g |
| Zalecane pranie: | 40 °C |