Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tescoma Kominek zapachowy Fancy Home Intense, 15,4 cm Tescoma Kominek zapachowy Fancy Home Intense, 15,4 cm
 Jeżeli lubisz, kiedy w domu unosi się przyjemny zapach, ten kominek wonny w pięknej stylowej wersji. Poprzez podgrzanie wody z kilkoma kroplami olejku esencjalnego uwalniany jest przyjemny zapach. Intensywność i prędkość uwalniania zapachu można wybrać, ustawiając odpowiednią odległość płomienia od zasobnika z wodą i olejem. Kominek zapachowy został stworzony w taki sposób, by zapach uwalniał się powoli w optymalnej temperaturze.   Utrzymanie kominka w czystości jest bardzo proste, wystarczy go myć pod strumieniem wody z dodatkiem środka czyszczącego. Osad można łatwo usunąć za pomocą roztworu octu.
4,0 21
58

Tescoma Kominek zapachowy Fancy Home Intense, 15,4 cm

Wyprzedaż
Tescoma Kominek zapachowy Fancy Home Intense, 15,4 cm Tescoma Kominek zapachowy Fancy Home Intense, 15,4 cm Tescoma Kominek zapachowy Fancy Home Intense, 15,4 cm

Tescoma Kominek zapachowy Fancy Home Intense, 15,4 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisJeżeli lubisz, kiedy w domu unosi się przyjemny zapach, ten kominek wonny w pięknej stylowej wersji. Poprzez podgrzanie wody z kilkoma kroplami olejku esencjalnego uwalniany jest przyjemny zapach. Intensywność i prędkość uwalniania zapachu można wybrać, ustawiając odpowiednią odległość płomienia od zasobnika z wodą i olejem. Kominek zapachowy został stworzony w taki sposób, by zapach uwalniał się powoli w optymalnej temperaturze.
 
Utrzymanie kominka w czystości jest bardzo proste, wystarczy go myć pod strumieniem wody z dodatkiem środka czyszczącego. Osad można łatwo usunąć za pomocą roztworu octu.

Specyfikacje

Kolor: biały
Materiał: ceramika
Średnica: 9 cm
Wysokość: 15,4 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 682516
Udostępnij
tescoma

Ocena

4,0 (21 ocena)
90 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć