Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Philips DLP2521/00 ładowarka samochodowa Philips DLP2521/00 ładowarka samochodowa
  Ładowarka samochodowa Philips obsługuje szybkie ładowanie przy jednoczesnej optymalizacji wydajności, dzięki czemu urządzenie zawsze pobiera tyle energii, ile potrzebuje i ładuje się z maksymalną możliwą prędkością.   Ładuj najnowsze urządzenia z portu USB-C z obsługą PD, zoptymalizuj wydajność ładowania i zminimalizuj czas ładowania. Możesz także używać portu ładowania USB-A w tym samym czasie do ładowania innych urządzeń.   USB-C to najnowsze złącze ładowania używane obecnie przez urządzenia mobilne, takie jak telefony komórkowe, kamery i tablety. Funkcja PD (Power Delivery) to standard zasilania USB, który definiuje standard zasilania 15 W, 27 W, 45 W i do 100 W.   Właściwości: jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń przez 2 porty ładowania USB(1 port USB-C a 1 klasyczny USB-A) inteligentna ochrona przed przegrzaniem, przepięciem i przetężeniem moc do 36 W i technologia Power Delivery maksymalizują prędkość ładowania  
0,0 0
81

Philips DLP2521/00 ładowarka samochodowa

Philips DLP2521/00 ładowarka samochodowa

80,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 80,99 zł
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 34 Przyjemniaczków

Opis





Ładowarka samochodowa Philips obsługuje szybkie ładowanie przy jednoczesnej optymalizacji wydajności, dzięki czemu urządzenie zawsze pobiera tyle energii, ile potrzebuje i ładuje się z maksymalną możliwą prędkością.
 
Ładuj najnowsze urządzenia z portu USB-C z obsługą PD, zoptymalizuj wydajność ładowania i zminimalizuj czas ładowania. Możesz także używać portu ładowania USB-A w tym samym czasie do ładowania innych urządzeń.
 
USB-C to najnowsze złącze ładowania używane obecnie przez urządzenia mobilne, takie jak telefony komórkowe, kamery i tablety. Funkcja PD (Power Delivery) to standard zasilania USB, który definiuje standard zasilania 15 W, 27 W, 45 W i do 100 W.
 
Właściwości:
  • jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń przez 2 porty ładowania USB(1 port USB-C a 1 klasyczny USB-A)
  • inteligentna ochrona przed przegrzaniem, przepięciem i przetężeniem
  • moc do 36 W i technologia Power Delivery maksymalizują prędkość ładowania
 

Specyfikacje

Głębokość: 10 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 19,5 cm
Waga: 0,06 kg
Wysokość: 3 cm

Numer katalogowy:

 692220
Udostępnij
philips

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć