Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Pasabahce 6-częściowy komplet szklanek na koniak Bistro, 400 ml
Numer katalogowy:
115133Opis
Elegancki komplet szklanek na koniak BISTRO, szklanki wykonano z przezroczystego szkła, mają gładką powierzchnię, grubsze ściany i są bardziej wytrzymałe podczas użytkowania. Kolekcja Bistro oferuje szklanki na każdą okazję, dzięki swojemu prostemu i czystemu designowi należy do popularnych. Komplet zawiera 6 szklanek.
Parametry
| Ilość sztuk w zestawie: | 6 szt. |
| Kolor: | przejrzysty |
| Kuchenka mikrofalowa: | nie |
| Materiał: | szkło |
| Objętość: | 400 ml |
| Średnica: | 6 cm |
| Wysokość: | 12,5 cm |
| Zmywarka: | tak |