Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: czwartek 04. 06. 2026
Kvalitex Pościel bawełniana Magnolia zielony, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Kvalitex Pościel bawełniana Magnolia zielony, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Numer katalogowy:
245382Opis
- przyjemna i oddychająca 100% bawełna
- elegancki kwiatowy motyw magnolii
- nowoczesny design z kolekcji Delux
- praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny
- produkt wyprodukowany w Czechach
- nadaje się do użytku przez cały rok
- łatwa konserwacja i pranie w temperaturze 60°C
- 1× poszwa na kołdrę 140 × 200 cm
- 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
Parametry
| Marka: |
Kvalitex
|
| Gęstość włókien: | TC144 |
| Gramatura: | 120 g/m2 |
| Kolor: | zielony |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Prasowanie: | zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Suszarka: | tak |
| Zalecane pranie: | 60 °C |