Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od Cena nie została określona
Kela Brytfanna żeliwna z pokrywką CALIDO, 36 x 29 cm, czarny
Numer katalogowy:
120456Opis
Unikatowy design i doskonałe rezultaty podczas gotowania. Brytfanna żeliwna CALIDO ze szkliwioną powłoką zewnętrzną doskonale i równomiernie rozprowadza ciepło. Materiał ma długą żywotność i jest wytrzymały na temperatury aż do 300 °C! Pokrywkę wyposażono w uchwyt stalowy.
Parametry
| Marka: |
KELA
|
| Głębokość: | 29 cm |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | żeliwo |
| Objętość: | 9,5 l |
| Ogrzewanie w piekarniku: | tak |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Zmywarka: | tak |