Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Concept NM4101 spieniacz do mleka ze stali nierdzewnej NORDIC, czarny Concept NM4101 spieniacz do mleka ze stali nierdzewnej NORDIC, czarny
 Uwielbiasz cappuccino, kawę latte, mrożoną lub gorącą czekoladę? Jeśli tak, to w Twojej kuchni nie powinno zabraknąć spieniacza do mleka Concept NM4100 Nordic. W ciągu kilku sekund możesz przygotować aksamitnie gładką mleczną piankę, która podniesie kawę na wyższy poziom. Spieniacz do mleka Concept NM4100 posiada 3 tryby pracy - spienianie mleka z podgrzewaniem, spienianie mleka bez podgrzewania i podgrzewanie mleka bez spieniania. Oferuje prostą obsługę jednym przyciskiem oraz dwie wymienne trzepaczki - do spieniania i mieszania do podgrzewania bez spieniania. Podczas podgrzewania temperatura mleka osiąga 65°C. Wewnątrz pojemnika znajduje się wskaźnik poziomu, który pomoże Ci określić optymalną ilość mleka. Dolna kreska służy do spieniania i osiąga objętość 115 ml, co wystarcza na 2 filiżanki ulubionego cappuccino. Górna kreska sięga 240 ml i służy wyłącznie do podgrzewania bez ubijania, na przykład do przygotowania gorącej czekolady lub kakao z ulubionej mieszanki w proszku.
5,0 2
240

Concept NM4101 spieniacz do mleka ze stali nierdzewnej NORDIC, czarny

Concept NM4101 spieniacz do mleka ze stali nierdzewnej NORDIC, czarny

Dostępność: Wyprzedano

OpisUwielbiasz cappuccino, kawę latte, mrożoną lub gorącą czekoladę? Jeśli tak, to w Twojej kuchni nie powinno zabraknąć spieniacza do mleka Concept NM4100 Nordic. W ciągu kilku sekund możesz przygotować aksamitnie gładką mleczną piankę, która podniesie kawę na wyższy poziom.

Spieniacz do mleka Concept NM4100 posiada 3 tryby pracy - spienianie mleka z podgrzewaniem, spienianie mleka bez podgrzewania i podgrzewanie mleka bez spieniania. Oferuje prostą obsługę jednym przyciskiem oraz dwie wymienne trzepaczki - do spieniania i mieszania do podgrzewania bez spieniania. Podczas podgrzewania temperatura mleka osiąga 65°C.

Wewnątrz pojemnika znajduje się wskaźnik poziomu, który pomoże Ci określić optymalną ilość mleka. Dolna kreska służy do spieniania i osiąga objętość 115 ml, co wystarcza na 2 filiżanki ulubionego cappuccino. Górna kreska sięga 240 ml i służy wyłącznie do podgrzewania bez ubijania, na przykład do przygotowania gorącej czekolady lub kakao z ulubionej mieszanki w proszku.

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 0,8 m
Głębokość: 10,5 cm
Kolor: czarny
Materiał: nierdzewny
Pobór mocy: 500 W
Szerokość: 14,5 cm
Waga: 0,85 kg
Wysokość: 18 cm

Numer katalogowy:

 805229
Udostępnij
concept

Ocena

5,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć