Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN
Marzysz o gładkiej skórze bez owłosienia? Dzięki epilatorowi IPL Concept IL3000 Perfect Skin możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu. Wykorzystuje on technologię Intense Pulsed Light (IPL), która została poddana ponad 15-letnim testom klinicznym na całym świecie. Umożliwia zabiegi w 2 trybach i 5 poziomach w zależności od odcienia skóry.Nadaje się do usuwania owłosienia na nogach, ramionach i wrażliwych obszarach linii bikini, pod pachami i na twarzy (policzki, górna warga, podbródek). Urządzenie jest łatwe w użyciu, a epilacja za jego pomocą jest bezbolesna i długotrwała. Żywotność urządzenia sięga 300 000 impulsów świetlnych. Ta naukowo potwierdzona technologia zapewnia szybkie i trwałe rezultaty. Podczas epilacji błyski intensywnie pulsującego światła przenikają pod powierzchnię skóry, gdzie oddziałują na ciemny pigment włosa. Ten efekt termiczny skutecznie i bezboleśnie niszczy włosy i ich cebulki oraz zapobiega ich odrastaniu. Przy regularnym i prawidłowym stosowaniu można uzyskać gładką skórę nawet przez kilka miesięcy.Jeśli chcesz mieć pięknie gładką skórę latem, zacznij epilację z dużym wyprzedzeniem. Wynika to z faktu, że skóra nie może być narażona na działanie promieni słonecznych przez co najmniej 4 tygodnie przed i co najmniej 2 tygodnie po użyciu epilatora IPL. Jeśli nałożyłaś na skórę krem samoopalający, poczekaj, aż efekt opalenizny całkowicie zniknie. Epilator IPL może być używany przez mężczyzn i kobiety w wieku powyżej 18 lat. Aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania, urządzenie jest wyposażone w czujnik ochrony oczu, który zapobiega wysyłaniu impulsu, gdy obszar aplikacji nie styka się całkowicie ze skórą.
3,5 2
600

Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN

Darmowa wysyłka
Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN

Concept IL3000 epilator IPL PERFECT SKIN

2 ocena
599,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 599,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: poniedziałek 04. 03. 2024
Uzyskasz 256 Przyjemniaczków

OpisMarzysz o gładkiej skórze bez owłosienia? Dzięki epilatorowi IPL Concept IL3000 Perfect Skin możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu. Wykorzystuje on technologię Intense Pulsed Light (IPL), która została poddana ponad 15-letnim testom klinicznym na całym świecie. Umożliwia zabiegi w 2 trybach i 5 poziomach w zależności od odcienia skóry.
 
Nadaje się do usuwania owłosienia na nogach, ramionach i wrażliwych obszarach linii bikini, pod pachami i na twarzy (policzki, górna warga, podbródek). Urządzenie jest łatwe w użyciu, a epilacja za jego pomocą jest bezbolesna i długotrwała. Żywotność urządzenia sięga 300 000 impulsów świetlnych. Ta naukowo potwierdzona technologia zapewnia szybkie i trwałe rezultaty. Podczas epilacji błyski intensywnie pulsującego światła przenikają pod powierzchnię skóry, gdzie oddziałują na ciemny pigment włosa. Ten efekt termiczny skutecznie i bezboleśnie niszczy włosy i ich cebulki oraz zapobiega ich odrastaniu. Przy regularnym i prawidłowym stosowaniu można uzyskać gładką skórę nawet przez kilka miesięcy.
 
Jeśli chcesz mieć pięknie gładką skórę latem, zacznij epilację z dużym wyprzedzeniem. Wynika to z faktu, że skóra nie może być narażona na działanie promieni słonecznych przez co najmniej 4 tygodnie przed i co najmniej 2 tygodnie po użyciu epilatora IPL. Jeśli nałożyłaś na skórę krem samoopalający, poczekaj, aż efekt opalenizny całkowicie zniknie. Epilator IPL może być używany przez mężczyzn i kobiety w wieku powyżej 18 lat. Aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania, urządzenie jest wyposażone w czujnik ochrony oczu, który zapobiega wysyłaniu impulsu, gdy obszar aplikacji nie styka się całkowicie ze skórą.

Specyfikacje

Głębokość: 13,5 cm
Kolor: beżowy
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 7,5 cm
Waga: 0,22 kg
Wysokość: 3,5 cm

Numer katalogowy:

 122217
Udostępnij
concept

Ocena

3,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.