Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Compactor Komplet 2 worków próżniowych do przechow ywania Aspispace XL, 80 x 130 cm Compactor Komplet 2 worków próżniowych do przechow ywania Aspispace XL, 80 x 130 cm
 Czy z Twoich szuflad wysypują się rzeczy? Czy Twoje szafy są przepełnione? Nie masz pojęcia, jak zmieścić w walizce wszystko to, co potrzebujesz? Worki próżniowe Aspispace są konkretną i natychmiastową odpowiedzią na problemy z brakiem przestrzeni do przechowywania ubrań, kołder i poduszek.   Po odciągnięciu powietrza worki pozostają bardzo cienkie. Wyobraź sobie zatem, ile dodatkowego miejsca uzyskasz. Każdy worek wyposażono w zamek, który umożliwia zamknięcie worka bez większych problemów i użycia siły, zapewniając doskonałą hydroizolację. Częścią worka jest zawór regulacyjny, który w przypadku odciągnięcia z worka powietrza, nie pozwala na przedostanie się powietrza z powrotem. Powietrze z worka próżniowego Compactor można odessać niemalże każdym odkurzaczem.
4,5 21
76

Compactor Komplet 2 worków próżniowych do przechow ywania Aspispace XL, 80 x 130 cm

Compactor Komplet 2 worków próżniowych do przechow ywania Aspispace XL, 80 x 130 cm

21 ocena
75,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75,99 zł
Dostępność: W magazynie 10 szt. i więcej
Klient otrzyma: wtorek 13. 06. 2023
Uzyskasz 26 Przyjemniaczków

OpisCzy z Twoich szuflad wysypują się rzeczy? Czy Twoje szafy są przepełnione? Nie masz pojęcia, jak zmieścić w walizce wszystko to, co potrzebujesz? Worki próżniowe Aspispace są konkretną i natychmiastową odpowiedzią na problemy z brakiem przestrzeni do przechowywania ubrań, kołder i poduszek.
 
Po odciągnięciu powietrza worki pozostają bardzo cienkie. Wyobraź sobie zatem, ile dodatkowego miejsca uzyskasz. Każdy worek wyposażono w zamek, który umożliwia zamknięcie worka bez większych problemów i użycia siły, zapewniając doskonałą hydroizolację. Częścią worka jest zawór regulacyjny, który w przypadku odciągnięcia z worka powietrza, nie pozwala na przedostanie się powietrza z powrotem. Powietrze z worka próżniowego Compactor można odessać niemalże każdym odkurzaczem.

Specyfikacje

Długość: 130 cm
Ilość sztuk w zestawie: 2 szt.
Kolor: przezroczysty
Materiał: nylon
Objętość: 140 l
Szerokość: 80 cm
Waga: 0,37 kg

Numer katalogowy:

 118725
Udostępnij
compactor

Ocena

4,5 (21 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć